Zamknij

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski znów razem. Potwierdzili związek na Instagramie [FOTO]

Maciej Friedrich
03.01.2020 11:00
Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski znów razem. Potwierdzili związek na Instagramie [FOTO]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Od kilku tygodni w mediach mówi się związku Mai Sablewskiej i Wojciecha Mazolewskiego. Jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu rozstała się 3 lata temu, jednak uczucie między nimi odżyło. Para potwierdziła swój związek na Instagramie.

Maja Sablewska jest jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych. Menadżerka muzyczna i doradca wizerunkowy ma na swoim koncie współpracę z Mariną Łuczenko, Edytą Górniak i Dodą, popularność przyniosły jej także programy telewizyjne "Sablewskiej sposób na modę" oraz "Sablewska od stylu".

W 2011 roku Maja związała się z Wojciechem Mazolewskim, popularnym muzykiem jazzowym. Tworzyli jeden z najpopularniejszych związków polskiego show-biznesu, uważany także za jeden z najbardziej burzliwych. Ostatecznie, po kilku rozstaniach i powrotach, para zdecydowała się na zakończenie relacji w roku 2016. Okazuje się jednak, że uczucie między celebrytką i muzykiem nie wygasło.

 Maja Sablewska przeszła metamorfozę. Zmieniła kolor włosów [FOTO]

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski znów razem. Para potwierdziła związek

Od kilku tygodni w mediach spekulowało się na temat związku Mai i Wojciecha. Sablewska i Mazolewski mieli wrócić do siebie po 3 latach od rozstania. Sablewska opublikowała na swoim Instastory zdjęcie ze wspólnych wakacji w Los Angeles i dodała post z cytatem Francisa Scotta Fitzgeralda "To zawsze byłeś Ty". Również na profilu muzyka pojawiło się zdjęcie z Mają. Gwiazdy nie pozostawiły więc żadnych wątpliwości. Fani nie kryli radości i ochoczo gratulowali zakochanym.

- Wszystkiego dobrego dla Was.

- Ooooo powroty.

- Piękna para - czytamy w komentarzach.

Być może rok 2020 będzie rokiem miłosnych powrotów.

RadioZET.pl/MF