Zamknij

Maja Sablewska ocenia styl Agaty Dudy. Wbiła szpilę Pierwszej Damie?

11.09.2020 11:33
Maja Sablewska Agata Duda
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News Zbyszek Kaczmarek/REPORTER/East News

Maja Sablewska postanowiła ocenić styl Pierwszej Damy. Prezenterka telewizyjna i celebrytka nie szczędziła Agacie Dudzie gorzkich słów. Powiedziała także, co myśli o żonie prezydenta Warszawy, Małgorzacie Trzaskowskiej.

Maja Sablewska to znana polska menadżerka muzyczna, prezenterka i celebrytka. Na początek 2012 roku, jako doradca wizerunkowy, rozpoczęła współpracę z marką Rimmel w Polsce. Jest również autorką dwóch poradników: "10 sposobów na modę" oraz "Sposoby na zdrowy styl życia". Od 2013 roku prowadzi autorski program na TVN Style "Sablewskiej sposób na modę". Nic dziwnego, że gwiazda uważana jest za specjalistkę od ubioru i prezencji.

Ostatnio Maja Sablewska wzięła na tapet stylizacje Agaty Dudy. Pierwsza Dama przy każdym publicznym wystąpieniu skupia na sobie uwagę mediów. Dziennikarze dokładnie analizują, jak wygląda żona prezydenta Andrzeja Dudy. Pierwsza Dama często stawia na klasyczne kroje: sukienki, żakiety i marynarki. Stara się jednak eksperymentować z kolorami. Jak styl Agaty Dudy oceniła Sablewska?

Zobacz także:  Agata Duda zablokowała komentarze na Instagramie. Boi się hejtu?

Maja Sablewska oceniła styl Agaty Dudy

Maja Sablewska zdecydowanie nie jest fanką stylu Pierwszej Damy. W rozmowie z "Pudelkiem" powiedziała, co myśli o jej wizerunku.

- Zachowawczy. Wydaje mi się, że Pierwszą Damę stać na więcej. Można byłoby dodać trochę pazura - przyznała.

W dalszej części rozmowy Maja Sablewska wbiła niespodziewaną szpilę Agacie Dudzie. Zapytana o to, co sądzi o wyglądzie Małgorzaty Trzaskowskiej, odpowiedziała, że zwróciła uwagę bardziej na jej wypowiedzi niż sam styl. Agata Duda uznawana jest przez wielu za zbyt milczącą Pierwszą Damę. Podczas kampanii prezydenckiej 2020 często podkreślano, że żona Rafała Trzaskowskiego jest na tym polu dużo bardziej aktywna.