Zamknij

Maja Sablewska odsłania pośladki na Instagramie. Fani podzieleni: "Chyba kryzys wieku średniego"

28.09.2020 13:39
Maja Sablewska
fot. Viphoto/ East News

Maja Sablewska przyzwyczaiła swoich fanów do zmysłowych i rozbieranych zdjęć. Choć mogłoby się wydawać, że jej fani cieszą się z takich ujęć, najnowsza fotografia zdecydowanie podzieliła obserwujących profil Sablewskiej.

Maja Sablewska nie należy do pruderyjnych osób. Autorka programów o modzie na swoim Instagramie chętnie publikuje fotografie odsłaniające ciało. Nagości jest tam sporo, co zresztą jednym się podoba, drudzy uważają, że roznegliżowanych zdjęć jest znacznie za dużo.

Najnowsze zdjęcie Sablewskiej zdecydowanie podzieliło jej fanów. Mowa o fotografii, na której Maja ma jedynie spodnie, odsłaniające nagą pupę. "Zakochaj się w swojej wolności" - podpisała zdjęcie Maja.

Maja Sablewska odsłania pośladki. Roznegliżowane zdjęcie podzieliło fanów

Pod fotografią jak zwykle posypało się mnóstwo komentarzy, które przerodziły się w gorącą dyskusję odnośnie pokazywania ciała w mediach społecznościowych. Niektórzy stwierdzili, że Sablewska przesadza z ilością. "Myślę, że ma pani problem", "kryzys wieku średniego", "już nawet tyłek pani pokazuje, przykre", "ciężko się patrzy, jak ktoś, kto ma coś do powiedzenia, zniża się do takich chwytów. Przepraszam, ale nie" - komentują wielbiciele Sablewskiej.

Ci, którzy śledzą Maję w social mediach, wiedzą, że tego typu zdjęcia są normą na jej profilu. Menadżerka gwiazd lubi swoje ciało i prawie na każdym zdjęciu w social mediach pokazuje je. Niektóre z nich są subtelne, inne z kolei dość odważne. Pod ostatnim zdjęciem gwiazda dostała wsparcie od swojego ukochanego - Wojtka Mazolewskiego, który zostawił jej w komentarzu serduszko.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl