Zamknij

Maja Sablewska pozuje w samych majtkach: "Magicznie uchwycona miłość własna" [FOTO]

10.05.2021 17:14
Maja Sablewska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Maja Sablewska lubi odsłaniać swoje ciało na Instagramie. Na jej profilu nie brakuje zmysłowych fotografii topless lub w samej bieliźnie. Tym razem stylistka pokazała fotografię, na której pozuje w samym majtkach. Pod fotografią posypały się komplementy.

Maja Sablewska uwielbia kusić na swoim Instagramie. Na jej profilu nie brakuje rozbieranych fotografii. Maja chętnie pokazuje swoje ciało, za co przez jednych notorycznie jest krytykowana. Inni z kolei uwielbiają jej sensualne fotografie.

Zobacz też: Maja Sablewska świętowała 41. urodziny. Pokazała się fanom nago [FOTO]

Maja Sablewska pozuje w samych majtkach: "Magicznie uchwycona miłość własna" [FOTO]

Nie inaczej było i tym razem. Gwiazda "Sablewskiej sposób na modę" opublikowała seksowne zdjęcie w samych majtkach. Wysmakowane ujęcie przysporzyło Mai wielu fanów, którzy zasypali ją w komentarzach komplementami. "Magicznie uchwycona miłość własna", "Maja, kocham twoje zdjęcia", "przepiękne zdjęcia, sensualne", "ty naprawdę kochasz swoje ciało", "wspaniała", "piękna" - zachwycali się fani.

To już kolejne, prowokacyjne zdjęcie Mai Sablewskiej, które robi furorę na Instagramie. Fotografia zebrała aż ponad 13 tysięcy polubień i mnóstwo komentarzy. Prywatnie Maja Sablewska jest w szczęśliwym związku z Wojciechem Mazolewskim. Para zeszła się ze sobą kilka miesięcy temu.

Maja Sablewska zawodowo związana jest z telewizją. Szczególnie bliska jest jej modowa tematyka. W 2016 zrealizowała dla TVN program "Sablewskiej sposób na modę". Po dziewięciu sezonach programu w 2018 rozpoczęła kolejny trzysezonowy autorski program "Sablewska od stylu".