Zamknij

Maja Sablewska świętowała 41. urodziny. Pokazała się fanom nago [FOTO]

06.04.2021 17:12
Maja Sablewska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Maja Sablewska świętowała niedawno 41. urodziny. Z tej okazji gwiazda podzieliła się ze swoimi obserwatorami odważnym zdjęciem, na którym pozuje nago. Jak się zaprezentowała?

Maja Sablewska dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie odważnymi zdjęciami, na których prezentuje sporo ciała. Tym razem Maja pokazała bardzo odważne zdjęcie z okazji 41. urodzin. Stylistka na fotografii pozuje zupełnie nago. Choć ujęcie jest bardzo odważne, Maja prezentuje się na nim z klasą i smakiem.

Maja Sablewska świętowała 41. urodziny. Pokazała się fanom nago [FOTO]

Pod postem Sablewska zebrała mnóstwo komplementów od fanów. "Ta fota wymiata", "wyglądasz fenomenalnie", "przepięknie, wszystkiego najlepszego", "wow", "jak dzieło sztuki, piękna","niczym wino, jestem pod wrażeniem"," przepiękne zdjęcie" - pisali wielbiciele Sablewskiej.

Fotografię skomentował też partner stylistki - Wojtek Mazolewski. "Love" - napisał muzyk.

To nie pierwszy raz, gdy Maja odsłania zgrabne i szczupłe ciało na Instagramie. Stylistka chętnie pokazuje się w sexy pozach i śmiałych stylizacjach w mediach społecznościowych. Jej fotografie wzbudzają mieszane reakcje, natomiast nie można przejść obok nich obojętnie.

Maja Sablewska zawodowo zasłynęła jako managerka polskich gwiazd. Była odpowiedzialna za karierę m.in. Dody, Mariny Łuczenko oraz Edyty Górniak. Widzowie kojarzą ją również z programu "X Factor", w którym była jurorką. Od tamtego czasu jej kariera skoczyła do góry. Sablewska ostatecznie postawiła jednak na modę, która zawsze była jej bliska. Jest prowadzącą programu "Sablewskiej sposób na modę" na antenie TVN Style. 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET