Zamknij

Maja Sablewska pozuje dla Joanny Przetakiewicz. Odważne zdjęcia stylistki [FOTO]

Maciej Friedrich
24.02.2020 19:25
Maja Sablewska pozuje dla Joanny Przetakiewicz. Odważne zdjęcia stylistki [FOTO]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Maja Sablewska ponownie podjęła współpracę z Joanną Przetakiewicz. Popularną stylistkę po raz kolejny możemy oglądać w roli twarzy marki La Mania. Jako modelka pokazała, że nie wstydzi się odważnych fotografii.

Maja Sablewska to stylistka i osobowość telewizyjna, która karierę rozpoczęła jako menadżerka polskich wokalistek. Współpracowała między innymi z Edytą Górniak i Mariną Łuczenko. Medialną popularność przyniosła jej jednak rola jurorki w "X Factor" oraz seria modowych programów "Sablewskiej sposób na modę" oraz "Sablewska od stylu". 

Maja doskonale radzi sobie także przed obiektywem. Na swoim koncie ma między innymi sesję dla "Playboya", a na jej profilu na Instagramie można oglądać jej liczne, często rozbierane zdjęcia. 

Maja Sablewska i Joanna Przetakiewicz pracują razem. Odważne zdjęcia gwiazdy

Maja Sablewska zapowiedziała, że na jakiś czas rezygnuje z pracy w telewizji. Nie może jednak narzekać na nudę. Po raz kolejny do współpracy zaprosiła ją Joanna Przetakiewicz. Stylistka została modelką promującą nową linię ubrań marki La Mania należącej do Przetakiewicz. 

Na Instagramie zarówno Sablewskiej, jak i La Manii pojawiły się zdjęcia Mai wykonane w Los Angeles. Na jednym z nich możemy nawet obejrzeć gwiazdę bez stanika. 

Lokalizacja sesji zdjęciowej została wybrana nieprzypadkowo: Sablewska jest silnie związana z tym miastem i często w nim bywa. Fotografie Magdaleny Łuniewskiej i stylizacje Eweliny Gralak tworzą spójną kompozycję, w której Maja w pełni odzwierciedla charakter marki La Mania, czyli kobietę przebojową, pewną siebie i patrzącą w przyszłość w pozytywny sposób. Video wykonane przez Michała Kara, który od lat pracuje w Stanach, oddaje klimat, który panował podczas tworzenia sesji - zdradziła portalowi Pudelek osoba związana z marką La Mania. 

Jak podobają wam się zdjęcia Sablewskiej?

Zagłosuj

Podobają ci się zdjęcia Mai Sablewskiej dla La Manii?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF