Zamknij

Maja Sablewska zdradziła kulisy pojednania ze Szpakiem. "To było moim wielkim marzeniem"

17.06.2021 10:21
Maja Sablewska i Michał Szpak
fot. Grzegorz Ciepiel/ East News

Maja Sablewska i Michał Szpak postanowili zakończyć trwający przez lata konflikt. Teraz Sablewska w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła kulisy ich pojednania.

Maja Sablewska i Michał Szpak przez lata byli ze sobą skonfliktowani. Niedawno postanowili zakończyć niesnaski, a zrobili to przy okazji wspólnego wywiadu. Teraz Maja Sablewska w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła kulisy ich pojednania. Przy okazji wbiła też szpilę TVP, która zakończyła współpracę z Michałem.

Zobacz też: Maja Sablewska świętowała 41. urodziny. Pokazała się fanom nago [FOTO]

 Maja Sablewska zdradziła kulisy pojednania ze Szpakiem. "To było moim wielkim marzeniem"

Michał Szpak zaczynał karierę w programie "X Factor", w którym Maja Sablewska była jurorką. Z Sablewską poznali się dziesięć lat temu, podczas castingu do "X Factora". Gdy Michał pojawił się na scenie, wywołał bardzo mieszane uczucia wśród widzów, a także jury.

Barwny styl gwiazdora nie spodobał się Mai Sablewskiej, która mocno go skrytykowała. Gdy jednak Szpak odniósł sukces w programie, Sablewska zaproponowała mu, że zostanie jego menadżerką. Muzyk odmówił, a media dodatkowo przez lata podsycały plotki o ich konflikcie.

Wszystko zmieniło się kilka miesięcy temu, gdy Sablewska zaprosiła Szpaka do wspólnego wywiadu. Przeprosiła go też wtedy za swoje zachowanie. Jak zdradziła stylistka w rozmowie z Jastrząb Post, ich konflikt był bardziej wykreowany przez media.

"Moim wielkim marzeniem było to, żeby porozmawiać z Michałem Szpakiem i gdzieś tam przełamać te nasze lody, które od dłuższego czasu nie były przełamane tak oficjalnie, bo prywatnie między nami zawsze było dobrze, ale jego fani i media inaczej na to reagowały. Była okazja, zaprosiłam go do podcastu i szczerze mówiąc, to była jedna z piękniejszych i bardziej inspirujących rozmów, które przeprowadziłam" - zdradziła Maja Sablewska w rozmowie z Jastrząb Post.

Sablewska odniosła się też do zakończenia współpracy z Michałem przez TVP.

"Program The Voice dużo straci jeśli nie będzie tam Michała. Ale też wierzę w to, że Michał ma teraz swoją drogę, i to jest droga muzyczna. Bardzo za niego trzymam kciuki" - powiedziała Maja w rozmowie z Jastrząb Post.