Zamknij

Maja Sablewska przeszła metamorfozę. Zmieniła kolor włosów [FOTO]

Maciej Friedrich
18.11.2019 12:28
Maja Sablewska przeszła metamorfozę. Zmieniła kolor włosów [FOTO]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Maja Sablewska po raz kolejny zaskoczyła fanów, tym razem swoją metamorfozą. Doradczyni wizerunkowa i była menadżerka Edyty Górniak nie jest już blondynką. Zdecydowała się na zmianę koloru włosów. Jak teraz wygląda?

Maja Sablewska to jedna z najpopularniejszych doradczyń wizerunkowych i menadżerek muzycznych w kraju. Na swoim koncie ma współpracę między innymi z Edytą Górniak i Dodą, widzowie znają ją również z roli jurorki w programie „X Factor”. Maja jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje często bardzo odważne zdjęcia z rozbieranych sesji zdjęciowych. Celebrytka zaskoczyła fanów metamorfozą, na jaką się zdecydowała. Sablewska nie jest już blondynką.

 Maja Sablewska przyznała, że przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej

Maja Sablewska zmieniła kolor włosów. Pokazała zdjęcia

Fani Mai Sablewskiej przyzwyczaili się do jej blond fryzury, tymczasem gwiazda zdecydowała się na zmianę stylizacji. Na nowych zdjęciach, które opublikowała w sieci, możemy ją oglądać jako szatynkę. Fani celebrytki nie kryli zachwytu nad jej nowym wyglądem i komplementowali zdjęcia.

Świetny kolor włosów!

Długo czekaliśmy na zdjęcia, ale było warto – czytamy.

Ciemniejszy odcień włosów Mai wygląda podobnie do tego, jaki mogliśmy podziwiać, gdy była jurorką w „X Factorze”. Czyżby Sablewska wracała do wizerunkowych korzeni?

 Maja Sablewska jest zakochana. Wiemy, kim jest jej ukochany

Zagłosuj

Jak podoba ci się nowy kolor włosów Mai Sablewskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF