Zamknij

Maja Soblewska dogryza Kubie Wojewódzkiemu. Showmen ostro zripostował

Patrycja Chudolińska
27.03.2020 16:52
Kuba Wojewódzki Maja Sablewska
fot. Instagram/@kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki na Instagramie zaczął wspominać swoje miłosne podboje. Maja Sablewska postanowiła dogryźć znajomemu. Ten nie pozostał jej dłużny.

Kuba Wojewódzki wspomina swoje związki

Kuba Wojewódzki znany jest z licznych miłosnych podbojów. Z tego powodu dziennikarz często lądował na okładkach magazynów plotkarskich. W swojej ostatniej książce "Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia" gwiazdor zdradził intymne szczegóły swoich poprzednich relacji. Był związany m.in. z Martą Żmudą Trzebiatowską, Agnieszką Kaczorowską i Mają Sablewską.

- Otarliśmy się nawet o nieśmiały romans. Potem było już tylko gorzej. I bez tajemnicy - wyznał.

Teraz showman postanowił wspomnieć dawne czasy. Na Instagramie pokazał zdjęcie kolorowych okładek z plotkami o jego romansach.

- A tymczasem w piwnicy niespodzianka. Gdyby nie rzetelne dziennikarstwo oparte na arktycznym obiektywizmie i demonicznym warsztacie to zupełnie bym nie wiedział, co u mnie słychać... - napisał pod opublikowanymi fotkami.

Maja Sablewska dogryzła Kubie Wojewódzkiemu

Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska regularnie się spierali. Kilka lat temu widzowie "X Factor" wyraźnie mogli zauważyć napięcie między dwójką jurorów. Często decydowali się na uszczypliwe komentarze i docinki. Przy okazji ostatniego zdjęcia na Instagramie Maja Sablewska znów postanowiła dogryźć Kubie.

- A tak Cię lubiłam - napisała.

Showman nie pozostał jej dłużny.

- Daj spokój. Ludzie to czytają - odpowiedział Kuba Wojewódzki.

- Nawet kochałam... przez chwilę - zadziornie zakończyła rozmowę Maja Sablewska.

Kuba Wojewódzki był również podejrzewany o romans z Agnieszką Woźniak-Starak (wtedy Agnieszką Szulim). Prezenterka także skomentowała zdjęcie Kuby.

- Casanova polskiego show-biznesu - zażartowała.

RadioZET.pl/PCh