Zamknij

Majdan i Rozenek pozują z zażenowanymi synami. „To takie sztuczne i bez klasy”

Redakcja
09.07.2018 10:14
Małgorzata Rozenek w Ambasadzie USA
fot. Instagram

Małgorzata Rozenek wraz z synami i mężem Radosławem Majdanem gościła na uroczystej imprezie z okazji amerykańskiego Święta Niepodległości, którego obchody odbywały się w ambasadzie USA w Warszawie. Pochwaliła się w sieci krótkim wideo z tego wydarzenia podczas pozowania z wielkim tortem-flagą USA. Fani zwrócili uwagę na inny szczegół: zażenowane miny dzieci.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa. Chłopcy świetnie dogadują się z Radosławem Majdanem i wszędzie, gdzie razem się pojawiają, tworzą zgraną ekipę. Cała rodzina pojawiła się na wydarzeniu organizowanym corocznie przez ambasadę USA z okazji Święta Niepodległości.

Rozenek miała na sobie klasyczną, prostą stylizację, której ozdobą były „piórka” na rękawach bluzki i przyciągający uwagę toczek. Cała rodzina postanowiła zrobić sobie fotkę przy ogromnym torcie w kolorach amerykańskiej flagi. Krótkim filmikiem z tego momentu celebrytka pochwaliła się na Instagramie.

„Zanim chłopcy zdali sobie sprawę, że przed nimi jest wielki tort dziękujemy za miły wieczór” – napisała.

Fani zwrócili jednak uwagę nie na zadowolone miny Majdanów czy oryginalne nakrycie głowy Małgorzaty Rozenek, a na jej synów, sprawiających wrażenie zażenowanych, niewiedzących, co zrobić. Obydwaj chyba nie czują się komfortowo, a młodszy porozumiewawczo zerka na mamę, po czym też nieśmiało macha ręką do obiektywu.

Internauci nie szczędzą słów krytyki.

„Szkoda mi tych dzieci bo akurat na zdjęciach nigdy nie widać u nich uśmiechu i radości”, „Życie na pokaz, szkoda tych dzieci”, „Biedny ten mały chłopczyk. Widać że jest tam na siłę”, „Chłopcy raczej zagubieni i zażenowani” – piszą.

Jak Wam się podoba takie ujęcie?

Warto dodać, że na imprezie gościła także Dorota Rabczewska z mężem. Ciekawe, czy panie miały okazję zamienić ze sobą słówko.

RadioZET.pl/SA