Zamknij

Majdanowie skrytykowani za zdjęcia z Zakopanego. Fani: "Zamiast roześmianych buzi widać tylko lans"

Judyta Wanicka
02.01.2020 12:25
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzili sylwestra i Nowy Rok w Zakopanem. Nowe zdjęcia, na których Majdanowie siedzą w restauracji w okularach przeciwsłonecznych i modnych strojach, wywołało niesmak u fanów. Para została skrytykowana za lans.

Małgorzata Rozenek z mężem na balu sylwestrowym

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzili sylwestra na balu w Zakopanem. Para razem z dziećmi od kilku dni wypoczywa w pięciogwiazdkowym hotelu. To właśnie tam Majdanowie powitali nowy rok. Na zdjęciach widać, że na imprezę wybrali się w strojach stylizowanych na lata 20. Małgorzata Rozenek miała na sobie błyszczącą suknię z wysokim rozcięciem, która podkreślała ciążowy brzuszek. Z kolei Radosław Majdan włożył do garnituru charakterystyczne trzewiki.

W lata 20. wkraczamy w klimacie lat 20., życząc Wam wszelkiej pomyślności i żeby ten rok był dla Was tak szczególny, jak dla nas. Szampańskiej zabawy i trudnego poranka. Do siego roku! - przekazali fanom na Instagramie.

Majdanowie "lansują się" w Zakopanem

Po zimowych aktywnościach na stoku Majdanowie dbają o stylowe asprès-ski. Razem z synami wybrali się do eleganckiej restauracji, w której zamówili posiłek bez zdejmowania kurtek i okularów przeciwsłonecznych.

Asprès ski, #quality time - podpisła zdjęcie modnie odziana Małgorzata Rozenek.

W alpejskich kurortach zasiadanie do obiadu w okularach i narciarskich strojach nie jest niczym nadzwyczajnym. Jednak w polskich warunkach wciąż uchodzi to za przejaw snobizmu. Majdanowie zostali skrytykowani na Instagramie za lans.

OMG!!! W restauracji w okularach słonecznych czytają menu. Ale ustawka... Szkoda, nic naturalnego.

Bardzo sztuczne i nienaturalne zdjęcie... Zamiast roześmianych buzi widzę tylko lans.

Może ceny ich oślepiły...

Tłumaczenia Małgorzaty, że próbowali chronić oczy przed oślepiającym światłem słonecznym, raczej na nic się zdały. Fani nie dali się przekonać, że siedzenie w restauracji w ciemnych okularach oraz czapce nie wynikało z gwiazdorstwa.

Słońce oślepia, głowę trzeba chronić przed mrozem w restauracji hotelowej... - docinali w komentarzach.

Niektórym nie spodobała się także wielka głowa jelenia wisząca nad Małgorzatą. 

Jak można dobrze się czuć w takim miejscu? Ze spokojem siedzieć gdy na ścianie wiszą zwłoki?

To piękna rzeźba - podkreślała Rozenek.

Rzeźba nie rzeźba, sugeruje jedno: polowanie i śmierć! - odparła jedna z fanek.

A rzeźby ludzi co sugeruje? - bezskutecznie broniła się żona Radka Majdana.

Mimo fali hejtu Majdanowie kontynuują luksusowe wczasy w Zakopanem i - jak widać na kolejnych opublikowanych zdjęciach - nie zamierzają przejmować się krytyką.

Zagłosuj

Uważasz, że Majdanowie uprawiają lans?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw