Zamknij

Rozenek stworzyła czapki na szczytny cel. Fani: "To już lepiej dać na schronisko" [FOTO]

15.10.2020 15:28
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaprojektowali kolekcję czapek z daszkiem. Część pieniędzy ze sprzedaży ma zasilić fundacje pomagające zwierzętom. Internauci pytają jednak o wysokość kwoty mającej trafić na szlachetny cel. 

Małgorzata Rozenek zachęciła internautów do zakupu czapek z kolekcji, którą zaprojektowała z myślą o wsparciu szlachetnej inicjatywy. Nakrycia dostępne będą w popularnym wśród celebrytów butiku Moliera 2. Część pieniędzy ze sprzedaży zostanie przeznaczona na Fundację SOS Bokserom i Załogę Buldoga działające na rzecz zwierząt. Gosia i Radek, którzy pozują w sesji razem ze swoim ukochanym buldogiem George'em, zdradzili, że to właśnie ich pies był inspiracją do stworzenia kolekcji.

Cena czapki z daszkiem zaprojektowanej przez Małgorzatę Rozenek wynosi 399 zł. Oferta jest limitowana. - Czapki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych - delikatnym bladym różu oraz uniwersalnej szarości. Co najważniejsze, w ofercie Moliera2 dostępnych jest tylko 1000 egzemplarzy, po 500 z każdego koloru. Zatem kto pierwszy, ten lepszy! - podkreśla na Instagramie prowadząca "Projekt Lady". 

Rozenek robi wyprzedaż ubrań i namawia na second-handy. W komentarzach burza

Małgorzata Rozenek zaprojektowała kolekcję czapek z daszkiem 

Cel akcji wspieranej przez Małgorzatę Rozenek i jej męża jest szczytny i wydawałoby się, że nie powinien wzbudzać negatywnych emocji. Tymczasem w komentarzach zawrzało. Internautom nie spodobała się nie tylko cena czapek, która ich zdaniem jest za wysoka dla przeciętnego zjadacza chleba, ale także brak informacji, jaki procent kwoty ma trafić do potrzebujących zwierząt. 

Błagam powiedźcie, że to nieprawda, że z jednej czapki idzie tylko 2 zeta na fundację... 

Małgorzata Rozenek zapewniła, że kwota na pewno będzie wyższa. Niestety nie uspokoiło to sporej części komentujących, którzy stwierdzili, że większą pewność daje wpłata na konto fundacji lub bezpośrednia pomoc schronisku. 

Jeśli komuś naprawdę zależy na zwierzakach, to niech lepiej wpłaci te 400 zł na fundację, albo kupi za to koce i karmę i zawiezie do schroniska, a nie wyda na czapkę, bo marna część idzie z tej kwoty na zwierzęta.

Nie lepiej część swojej garderoby sprzedać i wesprzeć fundację? Ile prądu i wody zużyto na ich produkcję. 

Nie wyobrażam sobie chodzić z psem na głowie. Nie przemawia do mnie fakt, że jest stworzona przez Panią x Moilera 2. 399 zł to przesada. Wspieram schronisko regularnie, nie potrzebuje do tego kupować kolejnego zbędnego gadżetu w tej cenie - podkreślają internautki. 

Gosia nie chciała jednak wdawać się w polemikę i przestała odpowiadać na komentarze. Kupilibyście czapkę z kolekcji gwiazdy?