Zamknij

Majdanowie w Zakopanem. Na pierwszym planie duży brzuszek Małgorzaty Rozenek [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
31.12.2019 10:13
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzają sylwestra w Zakopanem. Parze towarzyszą synowie Staś i Tadeusz. Na zdjęciach można dostrzec już sporych rozmiarów ciążowy brzuszek Małgorzaty Rozenek. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na sylwestrze w Zakopanem

Rodzina Majdanów wybrała się do Zakopanego, by tam powitać nowy rok. Majdanowie zatrzymali się w ekskluzywnym hotelu niedaleko stoku narciarskiego. Niestety ciężarna Małgorzata Rozenek nie może brać udziały w aktywnych zabawach na śniegu. 42-letnia gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka z Radosławem Majdanem. Długo walczyła o poczęcie, dlatego teraz stara się zachować szczególną ostrożność. 

Pani Małgosiu, pani chyba głównie będzie się przyglądać tym aktywnościom, bo nie wyobrażam sobie inaczej będąc w stanie błogosławionym - dociekała jedna z fanek. 

Tylko patrzę - odparła Rozenek. 

Ciężarna Małgorzata Rozenek ogranicza się do spokojnych spacerów po okolicy i rozkoszowania się widokami gór. W hotelu wygrzewa się przed kominkiem w czułych objęciach Radosława Majdana. Dba przy tym, by na każdym zdjęciu wyglądać perfekcyjnie i pojawić się w innej stylizacji.  

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na zimowym spacerze. W tym czasie Staś i Tadeusz uczą się jeździć na nartach pod okiem instruktora. 

majdanowie w
fot. Instagram:@m_rozenek

Po dniu spędzonym na stoku Radosław Majdan i synowie Małgorzaty wskoczyli razem do basenu. Gosia chyba nie dała się namówić...

RadioZET.pl/jw