Zamknij

Majka Jeżowska kusi ciałem w bikini: "Nago wyglądam lepiej niż w ubraniu"

Sylwia Wamej
21.01.2020 12:06
Majka Jeżowska
fot. Tadeusz Wypych/ Reporter/ East News

Majka Jeżowska mimo upływu lat wciąż może pochwalić się apetyczną sylwetką, którą eksponuje na swoim Instagramie. Ostatnio zdobyła się na odważne wyznanie w rozmowie z "Super Expressem".

Majka Jeżowska w bikini. Zdobyła się na odważne wyznanie

Majka Jeżowska mimo upływu lat wciąż jest atrakcyjną kobietą. Gwiazda na swoim Instagramie od czasu do czasu lubi eksponować zgrabną sylwetkę. Niedawno pochwaliła się zdjęciem w pomarańczowym bikini, w którym prezentuje się bardzo dobrze. Artystka w rozmowie z "Super Expressem" wyznała, że nago wygląda lepiej, niż w ubraniu.

"Jak wyglądam nago? Lepiej niż w ubraniu!" - powiedziała Jeżowska w rozmowie z tabloidem.

Gwiazda obecnie wypoczywa w Tajlandii, a na zdjęciach w letnich stylizacjach wygląda doskonale. Również w komentarzach fani nie szczędzą gwieździe komplementów. "Najlepsze nogi szołbizu" - piszą w komentarzach pod zdjęciem w bikini. "Bogini" - dodają.

Majka Jeżowska opowiedziała o seksie

W jednym z niedawnych wywiadów 60-letnia Majka Jeżowska powiedziała, że bardzo lubi seks.

"Seks to coś, co naprawdę lubię. Nie doszukujmy się w tym sensacji, przecież takie właśnie podejście powinien mieć każdy. Jeżeli jest inaczej, to znaczy, że z taką osobą coś jest nie tak. Owszem, żyjemy w kraju, w którym wielu wiele osób udaje, że TYCH rzeczy nie ma, nie podoba im się jakiekolwiek wspominanie o sferze erotycznej. Ale nie dajmy się zwariować – przecież to czynność tak samo niezbędna do życia, jak załatwianie czynności fizjologicznych, jedzenie czy picie; nie demonizujmy jej, nie traktujmy jak tematu tabu. Widzi pan, to naprawdę duży problem w tym kraju: wstydzimy mówić się otwarcie o rzeczach, które są absolutnie kluczowe dla naszego szczęścia" - mówiła Majka Jeżowska w wywiadzie dla Natemat.pl.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Majki Jeżowskiej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SE/SW