Zamknij

Majka Jeżowska przekazała szczęśliwą wiadomość. Jej syn się ożenił

10.08.2020 16:46
Majka Jeżowska
fot. TRICOLORS/East News

Majka Jeżowska podzieliła się ze swoimi fanami szczęśliwą nowiną. Jej syn Wojciech Jeżowski wziął ślub. Kim jest jego ukochana?

Majka Jeżowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystek. Autorka hitu "A ja wolę moją mamę" ma jedno dziecko z pierwszym mężem  Januszem Komanem. Wojciech Jeżowski, syn wokalistki, właśnie wziął ślub. Jego wybranką jest młoda projektantka Zofia Kula. Zdjęciami z uroczystości i weselnej zabawy Majka Jeżowska pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie.

- Happy day! Niech żyje Młoda Para! (...) Obiecałam napisać piosenkę dla Młodej Pary i udało się! Wieczór był cudny, a w powietrzu unosiła się miłość i przyjaźń! Bądźcie szczęśliwi - opisała opublikowane fotografie mama Pana Młodego.

Zobacz także: Majka Jeżowska porównała Andrzeja Dudę do Zenka Martyniuka? Fani podzieleni [FOTO]

Syn Majki Jeżowskiej wziął ślub

Przyjęcie weselne Wojtka Jeżowskiego i jego wybranki Zofii zostało zorganizowane w restauracji Mateusza Gesslera "Warszawa Wschodnia". Na zdjęciach widać, że świętowanie odbyło się w gronie najbliższych osób, rodziny i przyjaciół pary. Prawdopodobnie ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce lista gości nie była zbyt długa.

Wojtek i Zofia wzięli ślub w jednym z Urzędów Stanu Cywilnego w Warszawie. Internauci gratulują Państwu Młodym i życzą dużo radości na nowej drodze życia.

- Oj kurczę ktoś ma mega fart i zyskał zajebistą teściówkę. Prostej drogi życia Młodym.

- Wszystkiego, co najlepsze dla Młodej Pary!

- Są cudni! Gratuluję - czytamy w komentarzach.

Posłuchaj podcastu