Zamknij

Majka Jeżowska zostanie babcią. Wojciech Jeżowski będzie ojcem. "Prawdopodobnie się zakocham"

16.08.2021 11:06
Majka Jeżowska
fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER/ EAST NEWS

Majka Jeżowska, dla wielu osób najważniejsza piosenkarka dzieciństwa, zostanie babcią. Zdradziła, czy zamierza wspierać syna Wojciecha Jeżowskiego w wychowaniu maleństwa. Czy znowu zacznie pisać piosenki dla najmłodszych?

Majka Jeżowska to jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, która dla wielu osób była najważniejszą artystką czasów dzieciństwa. Piosenkarka poświęciła się tworzeniu utworów skierowanych do najmłodszych słuchaczy, a wiele z nich okazało się ponadczasowymi hitami, nuconymi przez kolejne pokolenia dzieci oraz dorosłych, którzy z przyjemnością do nich wracają. Hity takie jak "Najpiękniejsza w klasie", "Wszystkie dzieci nasze są" czy "A ja wolę moją mamę" na dobre wpisały się do historii krajowej muzyki rozrywkowej. W 2019 roku przypomniała o sobie starszym słuchaczom podczas doskonale przyjętego koncertu na Pol'and'rock 2019. Zajęła 2. miejsce w notowaniu Złotego Bączka, a płyta live z występu był nominowany do Fryderyka w kategorii "najlepsza płyta rock".

Majka Jeżowska w wieku 21 lat urodziła syna Wojciecha, który z powodzeniem realizuje się jako producent filmowy. Nie może także narzekać na brak szczęścia w życiu osobistym, w zeszłym roku wziął ślub z ukochaną Sophie.

- To jest dziewczyna, która wniosła dużo koloru i to dosłownie w nasze życie. Jest stylistką i uwielbia się kolorowo ubierać. Im więcej kolorów, im więcej wzorków, tym jest szczęśliwsza. Więc naprawdę jest kolorowo, zabawnie. Spędzamy dosyć dużo czasu ze sobą, namiętnie gramy w karty. W naszej rodzinie jest kilkoro przyjaciół, więc tworzymy taką grupę zajadłych graczy - opisywała Jeżowska w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Okazuje się, że Wojciech ma kolejny powód do radości, a wraz z nim Majka. W rozmowie z "Faktem" wokalistka potwierdziła, że zostanie babcią. 

Majka Jeżowska zostanie babcią. Żona Wojciecha Jeżowskiego jest w ciąży

Majka Jeżowska nie ukrywała, że bardzo cieszy się z tego, że zostanie babcią. Przyznała, że ma zamiar pomagać synowi i synowej i zaangażować się w pomoc w opiece nad maleństwem.

- Większość moich koleżanek jest już babciami i wiem, że gdy ma się wnuka lub wnuczkę, to się znów zakochuje w dzieciach, więc ja też prawdopodobnie się zakocham. (...) Na pewno będę babcią, na którą można liczyć, bo syn i synowa są bardzo aktywni zawodowo. Ja jestem blisko i chętnie zaopiekuję się maleństwem - czytamy.

Piosenkarka bierze pod uwagę stworzenie kolejnych piosenek dla dzieci, przewiduje, że obecność wnuka lub wnuczki może być dla niej inspirująca.

- Kto wie, może dzięki temu dziecku znów napiszę coś dla najmłodszych, bo do tej pory nie miałam pomysłu i motywacji - oceniła.

Gratulujemy przyszłym rodzicom oraz przyszłej babci.