Zamknij

Mała Ania z "Warsaw Shore" jest w ciąży. Pokazała przystojnego partnera [FOTO]

23.06.2021 14:37
Mała Ania z "Warsaw Shore"
fot. VIPHOTO/East News

Mała Ania z "Warsaw Shore" jest w ciąży. Była uczestniczka show MTV spodziewa się pierwszego dziecka z nowym partnerem, znanym zawodnikiem KSW.

Anna Aleksandrzak, czyli Mała Ania z "Warsaw Shore", była jedną najpopularniejszych uczestniczek "Ekipy z Warszawy". W programie nazwano ją "małą" ze względu na niewielkie gabaryty, w odróżnienia od Anny Ryśnik zwanej "Dużą Anią". Filigranowa brunetka od początku odznaczała się hardym charakterem, dzięki czemu szybko pokazał reszcie ekipy, że nie warto z nią zadzierać. Mimo to była lubianą towarzyszką zabaw dla Eweliny Kubiak i Elizy Wesołowskiej, z którymi zawsze blisko się trzymała. 

Po kilku sezonach ostrego imprezowania Aleksandrzak zdecydowała się odejść z "Warsaw Shore". W międzyczasie przeszła sporą metamorfozę. Podobnie jak reszta koleżanek z "Ekipy" poddała się szeregowi zabiegów upiększających, m.in. powiększyła usta, zmieniła kształt twarzy i przefarbowała się na blond. W jednym z odcinków przyznała wprost, że uzależniła się od medycyny estetycznej. 

Jestem uzależniona niesamowicie od wszelkiego wypełniania twarzy. To jest taki fajny klimat jak się wychodzi i jest się takim gładkim. To jest bardzo fajna sprawa. Jeśli ktoś ma kompleksy, to powinien robić tak, żeby tych kompleksów nie było. Ja robię i jestem z tego dumna i uważam, że starzenie się z godnością jest ch***we - powiedziała. 

Ewelina z "Warsaw Shore" zrobiła kolejną operację plastyczną. "Jest ciężko. Czuję ogromny ból" [FOTO]

Mała Ania z "Warsaw Shore" jest w ciąży 

Po latach ingerowania w naturę Mała Ania kompletnie nie przypomina siebie z początków "Ekipy". Po zakończeniu udziału w show celebrytka skupia się głównie na prowadzeniu social mediów. Reklamuje modę, kosmetyki i zabiegi, a także dzieli się z fanami szczegółami prywatnego życia. Była gwiazda "Warsaw Shore" właśnie poinformowała, że jest w ciąży. 

Cześć Skarbie! Jesteś spełnieniem naszych marzeń! Bardzo Cię z tatusiem kochamy i czekamy na Ciebie - napisała pod zdjęciem USG. 

Mała Ania nie zdradziła płci dziecka. Ojcem jest Artur Sowiński, zawodnik mieszanych sztuk walki i były międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej. 

Duża Ania z "Warsaw Shore" już tak nie wygląda. Szokująca przemiana gwiazdy "Ekipy" [FOTO]