Zamknij

"Mała" Ania z "Warsaw Shore" pokazała nowego chłopaka. Kim jest jej ukochany?

Sylwia Wamej
14.01.2020 14:13
Mała Ania
fot. Instagram.com/Anna Aleksandrzak

"Mała" Ania z "Warsaw Shore" ma nowego chłopaka. Gwiazda kontrowersyjnego programu MTV pochwaliła się nową miłością na Instagramie. Kim jest jej wybranek?

"Mała Ania z "Warsaw Shore" pokazała nowego chłopaka

"Mała" Ania z "Warsaw Shore" jest zakochana. Celebrytka i gwiazda "Warsaw Shore" pochwaliła się na Instagramie nowym chłopakiem. Sercem kontrowersyjnej uczestniczki programu MTV zawładnął Artur Sowiński, znany jako "Kornik" -  zawodnik KSW w wadze lekkiej i piórkowej.

Celebrytka opublikowała kilka wspólnych zdjęć z romantycznego wypadu w góry. Fani mocno trzymają kciuki za Anię i Artura. "Piękna z was para", "najlepsza para ", "ale się cieszę, że jesteście razem" - piszą fani.

'Mała" Ania przeszła ogromną metamorfozę

Ania Aleksandrzak wystąpiła w "Warsaw Shore", gdy miała zaledwie 20 lat. Uczestniczka "Warsaw Shore" przeszła niesamowitą metamorfozę. Poprzez zabiegi medycyny estetycznej bardzo się zmieniła i ciężko ją rozpoznać, patrząc na jej stare zdjęcia. W jednym z wywiadów Ania stwierdziła, że bardzo dużo zawdzięcza programowi "Warsaw Shore".

"Wszyscy ludzie, którzy są znani, w pewnym momencie się męczą. Ja też się męczę, ale "Warsaw Shore" otworzyło mi pewne drzwi. Ludzie, którzy dali mi szansę być w tym programie, też zmienili moje życie. I ja nie będę, tak jak osoby, które odeszły z programu, mówić, że "o, bo wpadłam w alkoholizm" i takie tam, bo to jest g*wno prawda, pi**dolą głupoty, żeby się wybielić - mówi Ania" - mówiła "Mała" Ania w rozmowie z Plotkiem.

Zagłosuj

Lubisz oglądać reality-show?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW