Zamknij

Mała Ania z "Warsaw Shore" wzięła ślub. Tak ciężarna gwiazda wyglądała w białej sukni [FOTO]

25.06.2021 21:30
Mała Ania z "Warsaw Shore"
fot. VIPHOTO/East News

Mała Ania z "Warsaw Shore" wzięła ślub z Arturem Sowińskim. Gwiazda reality show jest w ciąży. Po tym, jak przed paroma dniami poinformowała, że spodziewa się dziecka, na jej profilu pojawiły się zdjęcia z uroczystości ślubnej. 

Anna Aleksandrzak, znana jako Mała Ania z "Warsaw Shore", niedawno poinformowała, że jest w ciąży. Celebrytka znana z kontrowersyjnego show MTV spodziewa się dziecka z Arturem Sowińskim, zawodnikiem mieszanych sztuk walki i byłym międzynarodowym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Tydzień po przekazaniu radosnej nowiny Mała Ania podzieliła się zdjęciami ze ślubu. 

Mała Ania z "Warsaw Shore" wzięła ślub 

Mała Ania i Artur Sowiński są już małżeństwem. Para pobrała się zgodnie z tradycją w kościele. Ciężarna panna młoda poszła do ołtarza w białej sukni i z welonem na głowie. Pan młody miał na sobie granatowy garnitur uzupełniony elegancką muchą. Gdy nowożeńcy wychodzili z kościoła, wystrzeliła salwa confetti, której huk przestraszył Anię. 

Uroczystość naturalnie została odnotowana na Instagramie. Mała Ania udostępniła m.in. nagranie ze mszy ślubnej i wyjścia z kościoła. Pokazała się także w towarzystwie świadkowej, a także pochwaliła się zdjęciem zaobrączkowanych dłoni - swojej i męża. 

Poślubiłam najcudowniejszego faceta na świecie! Oficjalnie Sowińska - przekazała fanom. 

W komentarzach spływają gratulacje. Życzenia młodej parze złożyli m.in. dobrzy znajomi z "Ekipy", w tym Stifler i Pedro, a także Joanna Jędrzejczyk.

14
fot. Instastories:@malaa_official
12
fot. Instastories:@malaa_official
15
fot. Instastories:@malaa_official