Zamknij

Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg są razem?

Redakcja
12.12.2017 10:53
Foremniak i Deląg razem
fot. EAST NEWS

Paweł Deląg od kilku już lat mieszka w Rosji i tam robi karierę. Choć uzyskał tam status prawdziwej gwiazdy, zanosi się na to, że wróci do Polski. Powodem tej decyzji ma być... Małgorzata Foremniak. Czy aktorzy naprawdę są parą?

Paweł Deląg i Małgorzata Foremniak znają się do wielu lat. Poza przyjacielską relacją łączyła ich praca. Zdarzyło się im nawet zgrać parę kochanków. Tymczasem, jak informuje "Na żywo", od pewnego czasu łączy ich coś więcej. Spekulacje o tym, że są parą, pojawiały się od jakiegoś czasu, ale zapytana o to aktorka od razu zaprzeczyła. To jednak nie ucięło plotek - zwłaszcza, że Deląg i Foremniak zostali "przyłapani" na kolacji.

Teraz okazuje się, że spekulacje o związku dwójki aktorów mogą okazać się prawdą. Podobno Paweł Deląg chce wrócić do Polski i podjął już w tym kierunku pewne kroki - m.in. wynajął swój apartament w Moskwie. Jak zdradził tajemniczy informator w "Na żywo", "Paweł wynajął komuś swój moskiewski apartament. Choć nie był właścicielem tej luksusowej nieruchomości, miał umowę najmu podpisaną na wiele lat. Teraz, ze względu na to, że na dłuższy okres wraca do Polski, odstąpił lokal jednemu ze znajomych". Podobno aktor ma już dość życia na walizkach i chce trochę ustabilizować swoje życie u boku ukochanej kobiety. Jego poprzednie związki nie wypaliły, więc być może tym razem nie zamierza ryzykować.

Wiadomo, że aktor dostaje w Polsce coraz więcej ciekawych propozycji, więc informacja o jego powrocie do kraju na stałe jest coraz bardziej wiarygodna. Pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie tych pogłosek.

RadioZET.pl/plotek/SA