Zamknij

Małgorzata Foremniak pokazała córkę. Są identyczne? [FOTO]

Maciej Friedrich
08.01.2020 12:43
Małgorzata Foremniak pokazała córkę. Są identyczne? [FOTO]
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Foremniak pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej z córką Aleksandrą Jędruszczak, która skończyła 30 lat. Fani nie kryli zachwytu nad urodą obu pań. Czy Ola także wybrała karierę aktorską? 

Małgorzata Foremniak to jedna z największych polskich gwiazd, która łączy karierę aktorską z pozycją osobowości telewizyjnej. Poza wieloma świetnymi rolami filmowymi i serialowymi odniosła sukces na tanecznych parkiecie, docierając do finału "Tańca z gwiazdami". Od 2008 roku występuje w roli jurorki "Mam Talent!", bez której wielu widzów nie wyobraża sobie programu. 

Prywatnie Małgorzata jest mamą córki Aleksandry z pierwszego małżeństwa oraz dwójki adoptowanych dzieci. Choć ciężko w to uwierzyć, najstarsza córka Foremniak skończyła właśnie 30 lat. Panie udzieliły wywiadu magazynowi "Uroda życia", a zdjęcie z ich wspólnej sesji zdjęciowej pojawiło się na okładce. Efektami pracy z fotografem aktorka pochwaliła się także na swoim profilu na Instagramie. 

Małgorzata Foremniak pokazała zdjęcie sprzed lat. "Miało się kiedyś kondycję"

Małgorzata Foremniak na zdjęciu z córką. Kim jest Aleksandra Jędruszczak?

Fani nie kryli zachwytu nad zdjęciami, na których Małgorzata Foremniak pozowała z córką. Komplementowali urodę zarówno Oli, jak i jej mamy. Zdaniem wielu osób są do siebie bardzo podobne.

- Wspaniałe, mądre kobiety na okładce i w środku. Dziękuję za tę rozmowę!

- Dodatkowo bardzo ładne, przepięknie Oli w tej fryzurze - czytamy. 

Aleksandra Jędruszczak jest owocem małżeństwa Foremniak i jej pierwszego męża. Niestety, Tomasz Jędruszczak zginął w wypadku samochodowym w 2005 roku. 

Ola ma za sobą aktorski debiut, pojawiła się w jednym z odcinków "Hotelu 52". Zdecydowała się jednak na poprowadzenie kariery w innym kierunku. Ukończyła studia na kierunku psychotraumatologia, jest także certyfikowanym psychologiem. Pracuje  w Centrum Psychologicznym Homini. 

Pomagam odnaleźć nową drogę i wyjście ze ślepych zaułków przytłaczających emocji i wydarzeń - napisała sama o sobie na stronie internetowej Centrum.

Znana mama z pewnością jest bardzo dumna z pięknej i mądrej córki. 

Zagłosuj

Czy według ciebie Ola jest podobna do mamy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF/wp.pl/MF