Zamknij

Małgorzata Foremniak pokazała się bez makijażu: "Jak zawsze jest pani najpiękniejsza" [FOTO]

14.10.2020 16:23
Małgorzata Foremniak
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Małgorzata Foremniak na co dzień jest bardzo naturalna i niemal nie nosi makijażu. Na najnowszym zdjęciu gwiazda całkowicie z niego zrezygnowała. Jak na fotografię zareagowali jej fani?

Małgorzata Foremniak na czerwonym dywanie błyszczy i zawsze jest elegancka, z kolei na co dzień stawia na casualowe stylizacje i minimalistyczny makijaż. Na najnowszym zdjęciu gwiazda pokazała się całkowicie bez makijażu.

Fani na fotografię zareagowali bardzo pozytywnie i skomplementowali aktorkę w komentarzach. "Naturalna, piękna, mądra i z poczuciem humoru",  "piękne zdjęcie", "piękna twarz", "piękna i naturalna" - zachwycali się naturalnością aktorki wielbiciele.

Zobacz też: Małgorzata Foremniak bardzo się postarzała. Fani: "To po wyborach"? 

Małgorzata Foremniak pokazała się bez makijażu [FOTO]

Warto podkreślić, że coraz więcej polskich gwiazd decyduje się publikować naturalne zdjęcie, bez makijażu w mediach społecznościowych. To dobry krok, tym bardziej że Instagram niemal ciągle zalewają wygładzone zdjęcia idealnych ciał i twarzy. Małgorzata Foremniak coraz częściej wstawia naturalne fotografie, a to spotyka się z ogromną sympatią ze strony fanów.

Małgorzata Foremniak na dużym ekranie zadebiutowała w 1990 roku rolą Małgorzaty uwodzącej Fausta w filmie Wojciecha Biedronia - "In flagranti". Na swoim koncie ma również role w takich filmach jak m.in. "Quo Vadis", "Pitbull" oraz "Och, Karol". Serialowym widzom najbardziej znana jest jako doktor Zosia Burska w serialu "Na dobre i na złe", "Ekstradycja", "Tajemnica Sagali" oraz "Sława i chwała".

RadioZet.pl