Zamknij

Małgorzata Foremniak pokazała zdjęcie sprzed lat. "Miało się kiedyś kondycję"

Sylwia Wamej
31.12.2019 11:00
Małgorzata Foremniak
fot. Instagram.com/ Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak podzieliła się ostatnio z fanami zdjęciem sprzed lat. "Miało się kiedyś kondycję" - podpisała tajemniczo fotografię gwiazda.

Małgorzata Foremniak pokazała stare zdjęcie sprzed lat

Małgorzata Foremniak to gwiazda, która na Instagramie nie zasypuje fanów zdjęciami z życia prywatnego. Aktorka prowadzi swój profil z wyczuciem, miksując zdjęcia prywatne z zawodowymi. Ostatnio podzieliła się z fanami fotografią sprzed lat. Małgorzata pokazała zdjęcia z planu filmowego, a dokładniej z okresu, gdy kręciła film "Avalon". Widzimy na nich gwiazdę w stroju bohaterki Ash.Avatarka. "Wspomnienia z okopów. Dawno temu na planie "Avalon". Miało się kiedyś kondycję" - podpisała zdjęcie Małgorzata Foremniak.

Fani komplementują urodę Małgorzaty Foremniak

Pod fotografią posypało się mnóstwo ciepłych komentarzy od fanów.  "Uroda pozostała, a kondycja pewnie też świetna", "nic się pani nie zmieniła", "ach, super był kilmacik tego filmu" - komentowali fani.

Małgorzata Foremniak w filmie "Avalon" zagrała rolę główną. "W niedalekiej przyszłości ludzie uzależnieni są od gry wojennej. Wirtualna rzeczywistość pochłania wielu do tego stopnia, że stają się niczym wegetujące rośliny" - czytamy w opisie filmu.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW