Zamknij

Małgorzata Foremniak pomogła córce znaleźć pracę

Redakcja
27.06.2018 14:23
Małgorzata Foremniak pomogła córce znaleźć pracę
fot. EAST NEWS

Małgorzata Foremniak jest bardzo zżyta ze swoją córką z pierwszego małżeństwa, Olą. Dlatego, gdy nadarzyła się okazja pomocy w znalezieniu córce pracy, nie wahała się ani chwili.

Małgorzata Foremniak, choć obecnie spełnia się zawodowo i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych krajowych aktorek, do sukcesu szła wyboistą drogą. Bardzo długo borykała się z kłopotami zawodowymi, przeżyła także dwa rozwody oraz śmierć obu byłych mężów, Tomasza Jędruszczaka oraz Waldemara Dzikiego. Oparciem w trudnych chwilach były dla niej dzieci: Ola Jędruszczak z pierwszego małżeństwa oraz adoptowani z drugim mężem Milena i Patryk. Teraz aktorka miała możliwość pomóc swojej pierwszej córce.

Trudna zawodowa droga

Ola nie zdecydowała się na pójście w ślady sławnej mamy i nigdy nie wiązała swojej przyszłości z aktorstwem. Zamiast tego próbowała swoich sił jako projektantka mody, a konkretnie damskich torebek. Wraz z koleżanką założyły firmę, która jednak po krótkim okresie stabilnego funkcjonowania przestała przynosić zyski. Córka aktorki znów stanęła przed trudnym zadaniem wyboru ścieżki kariery. Jak się okazało, ostatecznie rozpoczęła pracę bliżej mamy, niż mogła się tego spodziewać.

EN_01291860_0028

Ola otrzymała pracę w agencji artystycznej, która specjalizuje się w działalności teatralnej. Produkuje między innymi spektakl „Być jak Elizabeth Taylor”, w którym główna rola przypadła właśnie Małgorzacie Foremniak. Odpowiada w niej za współpracę z poszczególnymi aktorami czy ustalaniem grafików prób i występów. Sama aktorka nie ukrywa, że pomogła córce w znalezieniu pracy i cieszy się, że zajęcie jej odpowiada i podobno świetnie się w nim sprawdza. Kobiety, które są bardzo zżyte na gruncie prywatnym, będą mogły teraz spędzać ze sobą jeszcze więcej czasu.

RadioZET.pl/MF