Zamknij

Małgorzata Godlewska kaleczy hymn Niemiec. Fani: „Wojna gwarantowana” [WIDEO]

Judyta Wanicka
04.10.2019 10:54
Małgorzata Godlewska
fot. Instagram:@malgorzata_godlewska_official

Małgorzata Godlewska wzięła na warsztat hymn Niemiec. Znana z nieudolnych popisów wokalnych siostra Godlewska nagrała wideo, w którym fałszuje „Deutschland, Deutschland über alles” w koszulce „Grunwald 1410”, kapeluszu z orzełkiem i lateksowej spódnicy. Fani wróżą konflikt zbrojny...

Małgorzata Godlewska jest jedną drugą znanego duetu sióstr Godlewskich, które dwa lata temu zasłynęły śpiewaniem coverów na Instagramie. Każda piosenka celebrytki jest krytykowana przez internautów, a klipy, które nagrywa, stają się najbardziej obśmiewanymi hitami sieci. Brak głosu nie przeszkadza celebrytce robić kariery wokalnej. Małgorzata występowała już w klubach, na juwenaliach i galach muzyki dance, a nawet zaśpiewała dla holenderskiej Polonii.

Gdy po zagranicznym występie muzyczne drogi Małgorzaty i Esmeraldy się rozeszły, Małgorzata wróciła do nagrywania coverów na Instagamie. Gwiazda sięga już nie tylko po znane piosenki, ale także repertuar poważniejszy taki jak hymny państwowe czy powstańcze pieśni. Z okazji Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych odśpiewała hymn USA z dedykacją dla Donalda Trumpa. Za Mazurek Dąbrowskiego mało nie wytoczono jej sprawy o profanowanie symboli narodowych. Teraz postanowiła „wziąć na warsztat” hymn Niemiec.

Małgorzata Godlewska śpiewa hymn Niemiec

Spragnieni kolejnych popisów celebrytki doczekali się kolejnego hitu. Małgorzata Godlewska nagrała klip, w którym śpiewa hymn Niemiec. Celebrytka postanowiła w ten sposób uczcić rocznicę zjednoczenia Niemiec w 1990 roku.

Najlepsze życzenia od potężnego polskiego Narodu dla naszych niemieckich sąsiadów z okazji Dnia Jedności Niemiec – napisała Godlewska.

Małgorzata zadbała o patriotyczny anturaż – śpiewa na tle niemieckiej flagi w koszulce upamiętniającej zwycięstwo pod Grunwaldem i czerwonym kapeluszu z orzełkiem. Stylizację już tradycyjnie uzupełniała lateksowa mini.

W klipie Godlewska z trudem ledwie nadąża wymawiać trudne niemieckie słowa i trafiać w rytm. Mimo usilnych starań, by pieśń wypadła poprawnie, „Das Lied der Deutschen” zabrzmiało fatalnie. Fani nie zostawili na występie Godlewskiej suchej nitki. Pojawiło się też sporo żartów, że klip Godlewskiej wywoła konflikt zbrojny z Niemcami.

Drodzy zachodni sąsiedzi, w ramach przyjaźni zabierzcie ją sobie na zawsze! Wdzięczny naród.

Mój Boże, ale porażka, przez nią szykuje się trzecia wojna światowa! – czytamy w komentarzach.

RadioZET.pl/jw