Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Godlewska zaskakuje. „Skończyłam szkołę muzyczną”

17.07.2018 11:24

Siostry Godlewskie to celebrytki, które zyskały popularność dzięki piosenkom publikowanym w serwisie Youtube. Większość internautów nie pozostawia suchej nitki na umiejętnościach wokalnych sióstr. Jednak jedna z nich twierdzi, że jest absolwentką szkoły muzycznej.

Małgorzata Godlewska zaskakuje. „Skończyłam szkołę muzyczną” fot. EAST NEWS

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie to siostry-celebrytki, znane głównie ze swoich występów wokalnych publikowanych w serwisie Youtube. Na swoim koncie mają między innymi mocno skrytykowaną piosenkę przygotowaną na tegoroczny mundial. Jednak na ich koncie znajduje się wiele więcej „hitów”. I choć zdolności wokalne i wizerunek celebrytek pozostawiają wiele do życzenia, filmy z udziałem Godlewskich osiągają zawrotne ilości odtworzeń. Jak się okazuje jedna z nich, Małgorzata, naprawdę marzy o profesjonalnej karierze wokalnej i poważnie myśli o przyszłości w przemyśle muzycznym.

Siostra Godlewska wykształcona muzycznie?

Choć wiele osób może w to nie uwierzyć, sama Godlewska ma wykształcenie muzyczne. Jak sama twierdzi, uzyskała dyplom szkoły muzycznej w Malborku.

– Gram na gitarze i pianinie. Skończyłam szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Przez cztery lata uczyłam się grać na gitarze klasycznej i przez dwa lata na pianinie – mówi celebrytka.

EN_01327160_0141

Sądząc z jej wypowiedzi, Małgorzata nie pokazała jeszcze swoim fanom pełnego wachlarza swoich talentów. Talentów, które, jak mówi, nadal szlifuje.

– Ćwiczę swój głos. Uczęszczam na zajęcia wokalne i emisję głosu. Moi nauczyciele coraz częściej mnie chwalą. Głos trzeba ćwiczyć tak jak każdy talent. Nic nie spada z nieba. Wcześniej śpiewałam i kolędowałam tylko w domu.

Niestety wiele wskazuje na to, że na razie przed nią kariera solowa. Druga z sióstr, Esmeralda, niedawno spowodowała groźny wypadek samochodowy. Podobno od dłuższego czasu zmaga się z depresją. Sama Małgorzata na co dzień pracuje natomiast jako modelka.

RadioZET.pl/MF

Oceń