Zamknij

Małgorzata Godlewska zaskakuje. „Skończyłam szkołę muzyczną”

Redakcja
17.07.2018 11:24
Małgorzata Godlewska zaskakuje. „Skończyłam szkołę muzyczną”
fot. EAST NEWS

Siostry Godlewskie to celebrytki, które zyskały popularność dzięki piosenkom publikowanym w serwisie Youtube. Większość internautów nie pozostawia suchej nitki na umiejętnościach wokalnych sióstr. Jednak jedna z nich twierdzi, że jest absolwentką szkoły muzycznej.

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie to siostry-celebrytki, znane głównie ze swoich występów wokalnych publikowanych w serwisie Youtube. Na swoim koncie mają między innymi mocno skrytykowaną piosenkę przygotowaną na tegoroczny mundial. Jednak na ich koncie znajduje się wiele więcej „hitów”. I choć zdolności wokalne i wizerunek celebrytek pozostawiają wiele do życzenia, filmy z udziałem Godlewskich osiągają zawrotne ilości odtworzeń. Jak się okazuje jedna z nich, Małgorzata, naprawdę marzy o profesjonalnej karierze wokalnej i poważnie myśli o przyszłości w przemyśle muzycznym.

Siostra Godlewska wykształcona muzycznie?

Choć wiele osób może w to nie uwierzyć, sama Godlewska ma wykształcenie muzyczne. Jak sama twierdzi, uzyskała dyplom szkoły muzycznej w Malborku.

– Gram na gitarze i pianinie. Skończyłam szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Przez cztery lata uczyłam się grać na gitarze klasycznej i przez dwa lata na pianinie – mówi celebrytka.

EN_01327160_0141

Sądząc z jej wypowiedzi, Małgorzata nie pokazała jeszcze swoim fanom pełnego wachlarza swoich talentów. Talentów, które, jak mówi, nadal szlifuje.

– Ćwiczę swój głos. Uczęszczam na zajęcia wokalne i emisję głosu. Moi nauczyciele coraz częściej mnie chwalą. Głos trzeba ćwiczyć tak jak każdy talent. Nic nie spada z nieba. Wcześniej śpiewałam i kolędowałam tylko w domu.

Niestety wiele wskazuje na to, że na razie przed nią kariera solowa. Druga z sióstr, Esmeralda, niedawno spowodowała groźny wypadek samochodowy. Podobno od dłuższego czasu zmaga się z depresją. Sama Małgorzata na co dzień pracuje natomiast jako modelka.

RadioZET.pl/MF