Zamknij

Małgorzata Halber przez koronawirusa straciła bliską osobę. Zaapelowała do internautów

25.11.2020 12:52
Małgorzata Halber
fot. Aleksandra Szmigiel/ Reporter/ East News

Małgorzata Halber przez koronawirusa straciła bliską osobę. Dziennikarka i pisarka podkreśliła, że choroba zabrała jej teściową. Gwiazda odpowiedziała też na zaczepki wszystkich koronasceptyków.

Małgorzata Halber jest bardzo aktywna w sieci. Dziennikarka i pisarka tym razem w jednym z komentarzy w social mediach zdradziła, że przez koronawirusa straciła bliską osobę. "Właśnie dziś zmarła moja teściowa" - napisała Małgorzata Halber pod grafiką udostępnioną przez jeden z portali.

Małgorzata Halber przez koronawirusa straciła bliską osobę

Pisarka odniosła się też do wszystkich koronasceptyków, którzy wciąż uważają, że koronawirus nie jest niczym poważnym. "Więc wszystkim piszącym, że to taka grypa, naprawdę nie wiem co powiedzieć" - podkreśliła Małgorzata Halber.

Choć koronawirusa wiele osób przechodzi łagodnie, wciąż choroba zbiera śmiertelne żniwo. Niestety, wiele osób dalej nie wierzy w jego istnienie. Viola Kołakowska, Edyta Górniak czy Iwan Komarenko to gwiazdy, które w dalszym ciągu nie są przekonani do pandemii.

Małgorzata Halber szerszej publiczności dała się poznać jako dziennikarka telewizji muzycznej Viva Polska. Kilka lat temu napisała książkę "Najgorszy człowiek na świecie", poświęconej walce z nałogiem alkoholowym. Pisarka i dziennikarka niejednokrotnie opowiadała w wywiadach, jak wielką walkę stoczyła z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

W listopadzie tego roku Małgorzata Halber razem z Olgą Drendą wydała książkę zatytułowaną "Książka o miłości".

RadioZEt.pl