Zamknij

Małgorzata Kożuchowska TOPLESS wspomina stare, dobre czasy. "Chudość i młodość" [FOTO]

15.01.2021 14:09
Małgorzata Kożuchowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Kożuchowska opublikowała stare zdjęcie, na którym nie ma stanika. Zmysłowa sesja byłej gwiazdy "M jak miłość" ukazała się przed laty w "Twoim Stylu". 

Małgorzata Kożuchowska półnago na Instagramie. Takie zdjęcie to prawdziwy rarytas, bowiem aktorka od lat konsekwentnie unika zachowań, które mogłyby narazić na szwank jej nieskazitelny wizerunek. Na szaleństwa pozwala sobie jedynie na ekranie. "Niegrzeczną" Kożuchowską można było zobaczyć ostatnio w produkcjach Patryka Vegi, m.in. w "Plagach Breslau" i "Bad Boyu" oraz "Procederze" Michała Węgrzyna. 

Poza paroma kontrowersyjnymi rolami gwiazda stara się podtrzymywać image bliższy jej serialowym bohaterkom - Hance Mostowiak z "M jak miłość" czy Natalii Boskiej z serialu "Rodzinka.pl". Zatem na nagie sesje Małgorzaty Kożuchowskiej raczej nie ma co liczyć. Mimo to polska ikona stylu zrobiła ostatnio wyjątek i pokazała się fanom topless na Instagramie. 

Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze! "Skradła" look znanej wokalistce [FOTO]

Małgorzata Kożuchowska topless na starym zdjęciu

Małgorzata Kożuchowska przypomniała sesję sprzed lat zrealizowaną dla magazynu "Twój Styl". Zdjęcia wykonał Marcin Tyszka. Gwiazda pozowała wówczas półnago, w czarnej spódnicy i szpilkach. Dzisiaj z rozrzewnieniem wspomina czasy, gdy była w okolicach trzydziestki. 

Chudość i młodość na dobranoc - westchnęła w opisie. 

Zdjęcie rozebranej Małgorzaty Kożuchowskiej wywołało mnóstwo pozytywnych reakcji. 

Bosko jak zawsze! 

Teraz to już sama starość i grubość... Psia kość! Zawsze wyglądasz super Gosiu!

Gdyby nie włosy, pomyślałabym, że zdjęcie jest z dziś. Nic się pani nie zmienia, czas stanął dla pani w miejscu. 

Zgadzacie się? 

Małgorzata Kożuchowska ma zespół MDP. Inne gwiazdy też się do niego przyznały