Zamknij

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Gwiazda ma apel do fanów w sprawie zwierząt

Sylwia Wamej
20.03.2020 13:49
Małgorzata kożuchowska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Małgorzata Kożuchowska od kilku dni publikuje domowe zdjęcia. Gwiazda w związku z pandemią koronawirusa została w domu. Ostatnio pokazała zdjęcie bez makijażu i zaapelowała do fanów zwierząt.

Małgorzata kożuchowska bez makijażu. Zaapelowała do fanów psów

Małgorzata Kożuchowska została w domu, do czego gorąco namawia swoich fanów. Ostatnio pokazała zdjęcie z domowego zacisza, na którym nie ma grama makijażu. Aktorka, która na zdjęciu pozuje w towarzystwie psa, zaapelowała do fanów czworonogów: "Zwierzęta nie zarażają" - podkreśliła Małgorzata kożuchowska, nawiązując do pojawiających się w mediach fake newsów, jakoby zwierzęta domowe przenosiły koronawirusa.

Małgorzata Kożuchowska: Życie prywatne gwiazdy "Rodzinka.pl"

W komentarzach mnóstwo fanów poparło Małgorzatę Kożuchowską. Internauci komplementowali również urodę gwiazdy.  "Pani jest mega piękna, naprawdę" - podkreślają wielbiciele 48-letniej Małgorzaty Kożuchowskiej. Prywatnie Małgorzata kożuchowska jest żoną dziennikarza -Bartłomieja Wróblewskiego. Owocem ich miłości jest 5-letni synek Janek. Gwiazda "Rodzinki.pl" bardzo rzadko pokazuje swoją rodzinę w mediach społecznościowych.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia związane z koronawirusem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW