Zamknij

Małgorzata Kożuchowska bohaterką przeboju disco polo

Redakcja
05.04.2017 16:43
Małgorzata Kożuchowska w piosence disco-polo
fot. ons.pl

Małgorzata Kożuchowska stała się bohaterką przeboju disco polo. Zespół Fan-Tastic napisał o niej piosenkę, w której wychwala jej zalety. Co na to gwiazda?

"Taka mała, taka słodka, jak puszysta mała kotka. Tak niewinna i zmysłowa, taka całkiem wyjątkowa. Zawsze marzyła mi się dziewczyna. Taka urocza jak cud malina. Tak zjawiskowa i taka boska -jak Kożuchowska" - zaczyna się piosenka na cześć Małgorzaty Kożuchowskiej.

1

Utwór miał swoją premierę w sieci 23 marca i od razu powstał do niego teledysk, w którym wykorzystane zostały zdjęcia aktorki. Artystka wyraziła na to zgodę, bo - jak przyznał wokalista zespołu Fan-Tastic, Darek Lemański - utwór bardzo jej się spodobał. W wypowiedzi dla Super Expressu autor piosenki przyznaje, że zdecydował się nagrać kawałek, bo Małgorzata Kożuchowska go zainspirowała swoim pięknem. "To nie jest tak, że wziąłem najpopularniejszą aktorkę na tapetę i zrobiłem o niej piosenkę. Jak każdy facet, doceniam wdzięk kobiet, a pani Małgorzata jest piękną kobietą. Podziałała na moje zmysły i stała się moją muzą" - powiedział.

Chcecie przekonać się, jak brzmi ta piosenka? Oto ona.

Co ciekawe, kilkanaście dni po premierze piosenki zespół Fan-Tastic został zaproszony do telewizji śniadaniowej TVN  i tam zaprezentował swój hit szerszej publiczności. Póki co, z komentarzy w sieci wynika, że odbiorcy nie wpadli w zachwyt. A może zanosi się na hit na miarę Niecika?

RadioZET.pl/SE/SA