Zamknij

Małgorzata Kożuchowska dostała przykry komentarz dotyczący wyglądu. Stanowczo odpowiedziała

Sylwia Wamej
11.02.2020 20:48
Małgorzata Kożuchowska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/East News

Małgorzata Kożuchowska aktywnie prowadzi Instagram, na którym publikuje również swoje fotografie. Aktorka zaprezentowała selfie, które szybko zostało komentowane przez fanów. Jedna z internautek wytknęła gwieździe "Rodzinki.pl", że "starzeje się od szyi". Aktorka stanowczo i konkretnie odpowiedziała.

Małgorzata Kożuchowska dostała przykry komentarz dotyczący wyglądu. Postanowiła odpowiedzieć

Małgorzata kożuchowska w swoich mediach społecznościowych dzieli się rozmaitymi zdjęciami, zarówno zawodowymi, jak i prywatnymi. Na jej profilu nie brakuje też selfie. Ostatnio opublikowała fotografię zrobioną w drodze do pracy. Zdjęcie wykonane "od dołu" jednym się spodobało, a dla innych było okazją do wytknięcia wieku.

"Niekorzystne ujęcie od dołu pokazuje, że my, kobiety, starzejemy się od szyi. Faktycznie pomyślałam, że to pani Janda" - napisała jedna  internautek. Na komentarz Małgorzaty Kożuchowskiej nie trzeba było długo czekać.

"W starzeniu się od szyi nie ma nic dziwnego ani wstydliwego. Nie wstydzę się tego, że nie wyglądam tak jak 25 czy nawet 5 lat temu, że się starzeję i że są ujęcia, w których może widać to bardziej. Taka jestem i myślę, że nie to stanowi o mojej wartości jako człowieka. Przytulam" - zaznaczyła Małgorzata Kożuchowska. Wiele fanek poparło Małgorzatę Kożuchowską, pisząc, że gwiazda wygląda świetnie i młodo.

Małgorzata Kożuchowska prywatnie jest mamą synka Jasia

Prywatnie Małgorzata Kożuchowska jest mamą prawie 6-letniego syna Jasia. Gwiazda zaszła w ciążę, będąc już po 40. roku życia.

"Są kobiety, którym macierzyństwo przychodzi łatwo, organicznie. Ja nie miałam takiego szczęścia". - powiedziała aktorka jakiś czas temu w rozmowie z "Vivą"!. Sama ciąża nie była dla gwiazdy łatwa.

"Poza tym już moja ciąża była trudna. Byłam na lekach, spuchnięta, przytyłam. Przez ponad rok nie mogłam do siebie dojść. Zawsze byłam raczej szczupła, a tu nic nie mogłam zrobić. Małgosi matce to nie przeszkadzało. Małgosi aktorce - już tak. Każdy kostium był dla mnie za mały, we wszystkim wyglądałam źle. A tu plan, zdjęcia, konferencje prasowe… Machina jedzie rozpędzona jak pociąg. Musiałam to w sobie przełamać, oswoić, przestać się przejmować"- mówiła Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z "Vivą!".

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW