Zamknij

Małgorzata Kożuchowska kończy 49 lat. Poprosiła fanów o prezent [FOTO]

Maciej Friedrich
27.04.2020 17:10
Małgorzata Kożuchowska kończy 49 lat. Poprosiła fanów o prezent [FOTO]
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska obchodzi 49. urodziny. Z tej okazji zaprosiła fanów na symboliczny tort i poprosiła o prezent, który sprawi radość nie tylko aktorce. Czego zażyczyła sobie popularna aktorka?

Małgorzata Kożuchowska to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Popularność przyniosły jej role w "Kilerze" i "Młodych wilkach", jednak największą popularność zyskała jako Hanka w "M jak Miłość", w którą wcielała się przez 11 lat. W ostatnich latach widzowie uwielbiali ją jako Natalię Boską z "Rodzinki.pl", Małgosia spróbowała także swoich sił w produkcjach sensacyjnych. Zagrała w "Plagach Breslau" i "Bad Boyu" Patryka Vegi.

Choć ciężko w to uwierzyć, Kożuchowska 27 kwietnia obchodzi 49. urodziny. Choć czas obchodzi się z nią bardzo łaskawie, sama aktorka postanowiła przypomnieć fanom o swoim święcie i zaprosić do ich wspólnego celebrowania.

 Dramat Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka pożegnała kogoś ważnego [FOTO]

Małgorzata Kożuchowska skończyła 49 lat. Zaprosiła fanów na przyjęcie

Małgorzata Kożuchowska o swoich urodzinach poinformowała dzień wcześniej, w niedzielę 26 kwietnia. Zapowiedziała wtedy niespodziankę dla fanów i zaapelowała o pomoc dla biednych rodzin, która będzie dla niej najpiękniejszym urodzinowym prezentem.

- Człowiek z wiekiem dziecinnieje. Taka refleksja w wigilię urodzin. Jutro zapraszam Was na urodzinowego live’a o 21:00! Wpadajcie! Koniecznie zajrzyjcie na moją zbiórkę na @siepomaga, gdzie ciągle zbieramy pieniądze na laptopy dla dzieci z najuboższych rodzin, żeby mogły się uczyć. Wasze wpłaty będą dla mnie najpiękniejszym prezentem urodzinowym! - zaapelowała.

 Małgorzata Kożuchowska prawie straciła szansę na dziecko. Poruszające wyznanie gwiazdy  

Małgorzata dotrzymała słowa i w najnowszym wpisie zaprosiła fanów na "symboliczny tort", 27 kwietnia o godzinie 18.00 na jej profilu na Instagramie. Urodzinowa "impreza" utrzymana będzie w klimacie "Alicji w krainie czarów". Na opublikowanym filmie widzimy aktorkę w stroju i charakteryzacji Szalonego Kapelusznika. Życzymy wszystkiego najlepszego!

- Niespodzianka! Kochani! Już o 18:00 zapraszam na „symboliczny” urodzinowy tort rodem z „Alicji w Krainie Czarów”! - czytamy.

RadioZET.pl/MF