Zamknij

Małgorzata Kożuchowska krytykuje koronasceptyków. Odniosła się do słów Edyty Górniak

23.10.2020 14:37
Małgorzata Kożuchowska
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z tych gwiazd, które nie negują istnienia pandemii i starają się przestrzegać wszystkich środków ostrożności. Aktorka zarzuciła koronasceptykom brak rozsądku. Odniosła się także do słów Edyty Górniak o nienoszeniu maseczki.

Małgorzata Kożuchowska znana jest z takich produkcji, jak "Plagi Breslau", "Listy do M.", "Bad Boy" oraz seriali "M jak miłość" czy "Rodzinka.pl". Zwykle aktorka nie wypowiada się głośno na tematy społeczne. Gwiazda skupia się przede wszystkim na pracy, a w mediach społecznościowych dzieli się głównie kulisami ciekawych projektów zawodowych. Tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek i zdradziła, co myśli o osobach negujących pandemię - tzw. koronasceptykach.

- Nie chciałabym oceniać niczyich słów, wyborów czy teorii. Wydaje mi się, że niektóre rzeczy są tak oczywiste, że udawanie, że ich nie ma, nie świadczy o wielkim rozsądku - powiedziała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z portalem "Pomponik".

Zobacz także: Kożuchowska ostro o zarobkach w "Rodzince.pl". Nigdy wcześniej jej tak nie potraktowano

Małgorzata Kożuchowska ostro o koronasceptykach

Wśród osób, które nie wierzą w pandemię i sprzeciwiają się wprowadzanym obostrzeniom, są także polscy celebryci. Teorie spiskowe na temat pandemii snują m.in. Doda, Viola Kołakowska, Ivan Komarenko czy Edyta Górniak. Gwiazda "Rodzinki.pl" skomentowała słowa Górniak o nienoszeniu maseczek ochronnych.

- Nie odważyłabym się na Instagramie powiedzieć, aby ludzie nie nosili maseczek. Uważam, że wszyscy powinni w nich chodzić. Nawet jeżeli ktoś nie boi się koronawirusa, to powinien nosić je z szacunku i troski o bezpieczeństwo tych, którzy są bardziej narażeni - wyjaśniła swój punkt widzenia Małgorzata Kożuchowska.

Aktorka sama stara się dawać dobry przykład - na zdjęciach na Instagramie oraz na ściankach często pokazuje się w maseczce. Zgadzacie się z nią?