Zamknij

Małgorzata Kożuchowska najcenniejszą polską aktorką?

Redakcja
30.07.2018 12:52
Małgorzata Kożuchowska najcenniejszą polską aktorką?
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska to jedna z największych gwiazd TVP. Okazuje się, że aktorskie sukcesy idą w parze z zainteresowaniem reklamodawców. Magazyn „Forbes” uznał Kożuchowską za najcenniejszą aktorkę 2018 roku pod kątem kontraktów reklamowych.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z największych gwiazd TVP. Dzięki roli Natalii Boskiej w serialu „Rodzinka.pl” zyskała wielką sympatię fanów. Widzowie pamiętają ją także jako Hankę Mostowiak z „M jak Miłość” czy Ewę Szańską z „Kilera”. Natomiast już niedługo aktorka pojawi się na ekranach kin jako główna bohaterka nowego filmu Patryka Vegi. Popularność przekłada się również na zainteresowanie firm, które chciałyby wykorzystać wizerunek Małgorzaty w kampaniach reklamowych swoich produktów. W rankingu magazynu „Forbes” na najcenniejsze dla reklamodawców wizerunki gwiazd Kożuchowska zajęła trzecie miejsce, a pierwsze jako aktorka. Oznacza to, że za ewentualny udział w reklamach może żądać najwyższego wynagrodzenia. Gwiazda ma już za sobą współpracę z kilkoma markami. Promowała między innymi perfumy Avon.

Kożuchowska budzi zaufanie odbiorców

Według opinii ekspertów do spraw marketingu wizerunek Małgorzaty Kożuchowskiej budzi w widzach sympatię, a ona sama jest postrzegana jako wiarygodna. Duży wpływ na to mają deklaracje aktorki jako osoby głęboko wierzącej oraz oddanej roli żony i matki. Dzięki temu utożsamia się z nią wiele Polek. Jej nazwisko stało się synonimem sukcesu opartego o tradycyjne wartości.

Obok Małgorzaty Kożuchowskiej w zestawieniu pojawiła się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, która ustąpiła gwieździe „Rodzinki” zaledwie o jedną pozycję. Wysoko, bo na miejscu 6. znalazła się Maja Ostaszewska, czyli Anna z „Diagnozy”. Jeśli chodzi o aktorów, to najcenniejszy z nich według rankingu jest Marcin Dorociński, który pojawił się na miejscu dziesiątym.

RadioZET.pl/MF