Zamknij

Małgorzata Kożuchowska nie do poznania. Gwiazda w rudej fryzurze i mocnym makijażu [FOTO]

11.06.2021 14:09
Małgorzata Kożuchowska
fot. Kamil Piklikieiwcz/ East News

Małgorzata Kożuchowska chętnie prezentuje swoim fanom na Instagramie zdjęcia zarówno z prywatnego świata, jak i zawodowego. Tym razem pokazała się fanom w odmienionej wersji, w rudej peruce i mocnym makijażu. Jak wygląda?

Małgorzata Kożuchowska uchodzi za jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek swojego pokolenia. Gwiazda chętnie publikuje na Instagramie nowinki związane ze swoją pracą, jak i prywatne fotografie. Tym razem pokazała metamorfozę związaną z nowym projektem. Aktorka stonowaną blond fryzurę zamieniła na ogniste rude loki. Do tego mocny makijaż i stylizacja rodem z lat 90.

Zobacz też:Małgorzata Kożuchowska jadła kolację obok światowej sławy aktora. Jednej rzeczy żałuje

 Małgorzata Kożuchowska nie do poznania. Gwiazda w rudej fryzurze i mocnym makijażu [FOTO]

"Szalone lata 90-te czyli matura i początek studiów…wspaniale móc wrócić do tamtych czasów…choć na chwilę!" - napisała Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie. Trzeba przyznać, że w tak wyrazistej stylizacji i rudej fryzurze aktorka jest niemal nie do poznania.

W komentarzach posypały się komplementy. "Siostro, jesteś ruda" - skomplementowała koleżankę Ada Fijał. "Petarda", "ale pięknie", 'wow, ekstra", "cudnie, myślę Gosia, że musisz tak na stałe" - chwalili fani. Trzeba przyznać, że taka stylizacja i fryzura bardzo pasują aktorce.