Zamknij

Kożuchowska komentuje rolę Rozenek u Vegi. Oceniła jednym zdaniem

14.10.2020 21:02
Małgorzata Kożuchowska
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Kożuchowska skomentowała rolę Małgorzaty Rozenek u Patryka Vegi. Oceniła jednym zdaniem, a jej wypowiedź pozostawia wątpliwości, co do jej osobistej oceny.

Małgorzata Kożuchowska od kilku ładnych lat cieszy się opinią jednej z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorek. Pokazuje się w wielu różnych odsłonach, pokazując, że nie boi się żadnej aktorskiej kreacji. Teraz gwiazda została poproszona o komentarz na temat tego, jak na planie filmu Patryka Vegi radzi sobie debiutująca aktorka - Małgorzata Rozenek-Majdan.

Kożuchowska nie była wylewna, a do gry koleżanki odniosła się jednym zdaniem. Trudno wyczuć, jak naprawdę sama ocenia starania "Perfekcyjnej".

Zobacz także: Największe gwiazdy polskich seriali - zobacz, jak się zmieniły

Kożuchowska o Rozenek u Vegi: "Jeszcze jej nie wyrzucił"

W rozmowie z dziennikarzem "Jastrząb Post" Małgorzata Kożuchowska była dość powściągliwa w swoich ocenach. Ciężko jej słowa uznać za krytykę, a jednocześnie niełatwo wyczuć w nich pochlebny ton. Aktorka wprost nie powiedziała nic "od siebie":

"Jeżeli do tej pory jej nie wyrzucił, a z tego co wiem, zdjęcia są w toku, to znaczy, że sobie radzi" - powiedziała.

Na szczęście fanom Małgorzaty Rozenek, którzy śledzą wszystkie jej poczynania, z pomocą przychodzi popularny Antek Królikowski. Ten nie szczędził pochwał.

"Jestem przekonany, że Małgosia świetnie sobie poradzi. Wiem, że Patryk od dłuższego czasu myślał o tym, by zatrudnić ją w jednym ze swoich filmów i teraz się udało. Wiem, o czym jest ten film. Znam scenariusz, rozmawiałem z Małgosią i Patrykiem. Jestem ciekaw, jak oni to zrobią. Jest to duże wyzwanie dla Małgosi, ale na pewno sobie poradzi. Jak z nią jakiś czas rozmawiałem, to była bardzo podekscytowana. Wierzę, że im się ta współpraca fajnie klei i że zrobią dobry, fajny film" - powiedział.

Jesteśmy bardzo ciekawi rezultatu. Póki co, szczegóły produkcji nie są znane.

RadioZET.pl/Jastrząb Post/AS