Zamknij

Małgorzata Kożuchowska oburzona zachowaniem Polaków nad Wisłą. Pokazała zdjęcie

Patrycja Chudolińska
13.05.2020 10:58
Małgorzata Kożuchowska
fot. Instagram/@malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z fanami szokującym widokiem. Gwiazda jest oburzona tym, jak Polacy zachowują się nad Wisłą w Warszawie.

Małgorzata Kożuchowska od początku epidemii w Polsce głośno promuje hasło #zostańwdomu. Aktorka rzadko wychodzi z domu i przestrzega zasad bezpieczeństwa. Ostatnio ładna pogoda zachęciła ją do krótkiego spaceru. Gwiazda wybrała się nad Wisłę, by odpocząć w otoczeniu przyrody. Nie spodziewała się jednak tego, co tam zobaczy. Brzeg rzeki był okropnie zaśmiecony. Aktorka postanowiła posprzątać razem z synami po niesfornych spacerowiczach.

- Pozbieraliśmy, ile się dało, ale tu by trzeba zorganizowanej akcji sprzątania, a nie trójki ludzi. W efekcie ostatecznie większość tych śmieci trafi do rzeki! A tyle się o tym mówi, jak widać wciąż za mało (...) Jestem załamana i wściekła. Jak można pozostawić po sobie coś takiego! (...) Niedzielny spacer nad Wisłę, okolice Warszawy. Brak słów - napisała Małgorzata Kożuchowska, publikując kolejne zdjęcia śmieci.

Małgorzata Kożuchowska kończy 49 lat. Poprosiła fanów o prezent [FOTO]

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcia ze spaceru nad Wisłą

Małgorzata Kożuchowska pokazała fanom kilka wstrząsających zdjęć. Gwiazda nie pierwszy raz zwraca uwagę na problem śmiecenia - od dawna angażuje się ekologicznie i stara się dawać internautom dobry przykład. Jej apele często dotyczą drobnych, ale bardzo istotnych rzeczy. Przypomina swoim obserwatorom m.in. o zakręcaniu wody w kranie i gaszeniu za sobą świateł, by nie marnować energii.

malgorzata kożuchowska

RadioZET.pl/PCh