Zamknij

Małgorzata Kożuchowska znów ma długie włosy. Fani zachwyceni

Maciej Friedrich
19.03.2019 13:36
Małgorzata Kożuchowska znów ma długie włosy. Fani zachwyceni
fot. Piotr Molecki/East News

Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie, na którym po długiej przerwie ponownie ma długie blond włosy. Internauci są zgodni, że nowa fryzura wygląda świetnie, a aktorka prezentuje się niczym nastolatka.

Małgorzata Kożuchowska to aktorka, która obecnie najmocniej kojarzona jest z rolą Natalii Boskiej w „Rodzince.pl”. Widzowie jednak doskonale pamiętają ją jako Hankę Mostowiak w „M jak Miłość” czy Ewę Szańską z dwóch części „Kilera”. W 2018 roku zadziwiła wszystkich metamorfozą, jaką przeszła na potrzeby „Plag Breslau” Patryka Vegi. Od lat jednak jest jednak konsekwentna i stawia na krótkie włosy. Jakież było zdziwienie fanów, gdy na Instagramie Kożuchowskiej pojawiła się fotografia, na której gwiazda prezentuje się w długich prostych włosach.

Małgorzata Kożuchowska zapuściła włosy?

Zdjęcie opublikowane przez aktorkę pochodzi z planu filmu „Proceder” opartego na historii rapera Tomasza Chady. Jak napisała sama Kożuchowska:

„Sama do momentu przeczytania scenariusza nie znałam ani tej historii, ani jego muzyki, ale wiem, że ten film nie pozwoli nam o nim zapomnieć.
Dziś mija pierwsza rocznica śmierci Chady. R.I.P.”

Fani niemal natychmiast zaczęli komentować filmowy wizerunek Małgorzaty. Nie zabrakło komplementów i zachęty do zmiany fryzury.

„Ooo właśnie takie włosy musi Pani mieć. Bardzo ładnie”.

„W tych długich włosach to 25 lat mniej”

„Pani Małgosiu ładnie i w długich włosach i w krótkich. Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć Panią w nowej odsłonie”.

ZOBACZ: Małgorzata Kożuchowska była wyśmiewana z powodu wiary?

Data premiery „Procederu” nie została jeszcze ujawniona, nie wiemy zatem, kiedy będziemy mogli oglądać nowy wizerunek Kożuchowskiej w pełnej krasie. Być może aktorka podzieli się z fanami kolejnym zdjęciem.

Zagłosuj

W jakich włosach Małgorzata Kożuchowska podoba Ci się bardziej?

Liczba głosów:

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska_
Małgorzata Kożuchowska z długimi włosami
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska_

RadioZET.pl/MF