Zamknij

Małgorzata Kożuchowska podekscytowana pierwszym dniem syna w szkole. "Zupełnie nowy etap w życiu"

02.09.2021 13:11
Małgorzata Kożuchowska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Kożuchowska późno została mamą. Gwiazda przywitała na świecie swojego synka Jasia dopiero po 40. roku życia. Chłopiec jest oczkiem w głowie aktorki i jej męża - dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Teraz dumna mama zdradziła, że chłopiec poszedł właśnie do pierwszej klasy szkoły podstawowej. "Zupełnie nowy etap w życiu" - ekscytuje się dumna mama.

Małgorzata Kożuchowska sześć lat temu została mamą wyczekanego syna. Kożuchowska bardzo długo starała się o potomka ze swoim mężem Bartłomiejem Wróblewskim. Nic dziwnego, że malec jest oczkiem w głowie rodziców. Aktorka i jej mąż pilnie strzegą prywatności małego Jasia i nie pokazują jego twarzy w mediach społecznościowych. Nie oznacza to jednak, że chłopiec nie pokazuje się na Instagramie mamy. Gwiazda lubi prezentować migawki ze wspólnie spędzonych chwil z chłopcem.

Małgorzata Kożuchowska podekscytowana pierwszym dniem syna w szkole. "Zupełnie nowy etap w życiu"

Tym razem Kożuchowska pokazała zdjęcie wtulonego w mamę synka, który poszedł właśnie do pierwszej klasy szkoły podstawowej.

"Pierwszy dzwonek! I zupełnie nowy etap w życiu! Wszystkim "pierwszakom" cudownych lat w szkole! Przed Wami nowe wspaniałe przyjaźnie, nauka, poznawanie siebie i świata, kształtowanie zainteresowań i pasji. Pierwszy krok na drodze stawania się dorosłym człowiekiem! Przed Wami wspaniały czas! Powodzenia Jasiu!" - napisała podekscytowana dumna mama.

Pod fotografią posypało się mnóstwo ciepłych słów dla pierwszoklasisty. "Powodzenia dla Jasia. Zaczyna nowy etap swojego życia", "powodzenia dla synka", "powodzenia dla Jasia", "wspaniały Jaś. Powodzenia w szkole" - pisali fani.