Zamknij

Małgorzata Kożuchowska pokazała, co robi w domu. "Nie ma nudy!"

Patrycja Chudolińska
17.03.2020 14:21
Małgorzata Kożuchowska
fot. Instagram/@malgorzatakozuchowska_

Koronawirus zmienił życie ogromnej większości osób. Także gwiazdy musiały przeorganizować swoją codzienność. Małgorzata Kożuchowska apeluje do fanów, by zostali w domu. Teraz pokazała, co sama robi podczas domowej izolacji.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie milion osób. Gwiazda regularnie dzieli się nowymi zdjęciami i przemyśleniami ze swoimi fanami. W związku z epidemią koronawirusa w Polsce postanowiła spędzać większość czasu w domu. Małgorzata Kożuchowska, jej mąż Bartek Wróblewski oraz syn Jaś szukają sposobów, by ciekawie przeżyć najbliższe dni.

Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak spędza czas w domu

Małgorzata Kożuchowska zachęca fanów do pozostania w domach. Sama stosuje się do odgórnych wytycznych.

- Zdaję sobie sprawę, że każdy z nas wykonuje różne zawody, nie każdą pracę da się wykonywać zdalnie. Ale jeżeli macie tylko taką możliwość to zostańcie w domu, spędźcie ten czas z rodziną. Pamiętajcie też o osobach starszych, które są szczególnie narażone i dla których zachorowanie łączy się z realnym zagrożeniem życia. W takim momencie szczególnie ważne jest to, abyśmy wykazali się względem siebie dużą wrażliwością, zrozumieniem i wsparciem - napisała aktorka na swoim profilu na Instagramie.

Gwiazda zaproponowała, by w tym czasie czytać dużo książek, oglądać filmy, gotować i spędzić czas z bliskimi. Sama zdecydowała się na stworzenie "domowego ogniska".

- „Ognisko domowe” instalacja. Jesteśmy razem, wspieramy się, dzielimy się obowiązkami i pomysłami, jak spędzić ten czas w domu i bliskiej okolicy. Nie ma nudy!!! Damy radę! Pozdrawiamy serdecznie z naszego gniazda.

Podoba wam się jej pomysł?

RadioZET.pl/PCh