Zamknij

Małgorzata Kożuchowska pokazała nagie zdjęcie. Fani pod wrażeniem jej ciała [FOTO]

Judyta Wanicka
18.05.2020 17:56
Małgorzata Kożuchowska
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska rozebrała się do zdjęcia. Była gwiazda "M jak miłość" odważnie odsłoniła ciało przed obiektywem i pochwaliła się zdumiewającą sylwetką. Fani są zgodni: półnaga Kożuchowska wygląda fenomenalnie. W takim wydaniu gwiazda pokazała się na Instagramie po raz pierwszy.

Małgorzata Kożuchowska nago na Instagramie - takiego zdjęcia fani jeszcze nie widzieli i raczej prędko nie zobaczą. Aktorka uchodzi bowiem za wzór klasy i konsekwentnie unika zachowań, które mogłyby narazić na szwank jej nieskazitelny wizerunek. Na szaleństwa pozwala sobie jedynie na ekranie. "Niegrzeczną" Kożuchowską można było zobaczyć ostatnio w produkcjach Patryka Vegi, m.in. w "Plagach Breslau" i "Bad Boyu" oraz "Procederze" Michała Węgrzyna. 

Poza paroma kontrowersyjnymi rolami gwiazda stara się podtrzymywać wizerunek bliższy jej serialowym bohaterkom - Hance Mostowiak z "M jak miłość" czy Natalii Boskiej z serialu "Rodzinka.pl". Zatem na nagie zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej na Instagramie raczej nie ma co liczyć. Mimo to polska ikona stylu zrobiła ostatnio wyjątek i pokazała się fanom w negliżu. Tak skąpo odzianej aktorki chyba jeszcze nie widzieliśmy.

Małgorzata Kożuchowska krytykuje "M jak Miłość"? "Nie mam charakteru psa"

Małgorzata Kożuchowska półnago na Instagramie. Pokazała stare zdjęcie 

Małgorzata Kożuchowska zamieściła stare zdjęcie z sesji magazynu "Elle". Aktorka pojawia się na nim w iście dyskotekowej stylizacji. Ma na sobie tylko błyszczący stanik i szorty oraz krótkie różowe futerko. Do tego wystrzałowa fryzura i wyzywająca mina. Polska ikona stylu prezentuje się jak rasowa bywalczyni klubów.

Sobota. Ja gotowa na imprezę, której nie ma #saturday #partytime #readytoparty #gogirl - zażartowała aktorka.

Zdjęcie półnagiej Małgorzaty Kożuchowskiej wywołało lawinę pozytywnych komentarzy, w tym zaprzyjaźnionych gwiazd.

Jest moooc! HOT! - skomplementowała Joanna Koroniewska.

Uuu na grubo siostro! Tzn. na chudo, ale na bogato! - dodała Ada Fijał. 

Kuse futerko Małgorzaty Kożuchowskiej okazało się być kultowe. 

Zdjęcie zrobione 16 lat temu. Jak zobaczyłam Panią na okładce "Elle", to koniecznie musiałam mieć to futerko na swój ślub. Dostępne było jedynie w Mango w Szczecinie, kolega z pracy akurat był w mieście i mi kupił. Gazetę mam do dziś, futerko zresztą tez. Na niejednej studniówce było, ślubie i nadal na topie - opowiedziała jedna z fanek, wzbudzając aplauz Małgorzaty Kożuchowskiej. 

Zagłosuj

Lubisz Małgorzatę Kożuchowską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw