Zamknij

Małgorzata Kożuchowska pokazała piękną mamę. Fani porównali ją do Magdaleny Cieleckiej [FOTO]

27.04.2021 13:13
Małgorzata Kożuchowska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie z mamą. Fani docenili urodę pani Jadwigi i co ciekawe, porównali ją do innej wielkiej gwiazdy. Mama Małgorzaty Kożuchowskiej przypomina Magdalenę Cielecką? 

Małgorzata Kożuchowska świętuje 50. urodziny. Była gwiazda "M jak miłość" zaczynała jako aktorka teatralna, lecz szybko jej talent dostrzegła branża filmowa. Na szczyt wywindowała ją rola w "Kilerze" Juliusza Machulskiego i jego kontynuacji "Kilerów 2-ów". Potem były takie produkcje jak: "Zróbmy sobie wnuka", "Komornik", "Senność", "Listy do M.", a ostatnio "Plagi Breslau" i "Proceder", do których gwiazda radykalnie zmieniła wizerunek. Najbardziej jednak pokochano ją jako Hankę Mostowiak w "M jak miłość", a potem także Natalię Boską w serialu "Rodzinka.pl".

Małgorzata Kożuchowska od lat uchodzi za wzór klasy i elegancji. Polki podziwiają jej styl, a nade wszystko uwielbiają krótką fryzurę z irokezem zwaną potocznie "fryzurą na Kożuchowską", z której aktorka przed laty uczyniła swój znak rozpoznawczy. Wiadomo już, że świetny wygląd to w dużej mierze zasługa genów i spadek po równie pięknej mamie Jadwidze. Małgorzata Kożuchowska jest do niej bardzo podobna, o czym świadczy zdjęcie, które zamieściła na Instagramie dzień przed swoimi urodzinami. 

Małgorzata Kożuchowska TOPLESS wspomina stare, dobre czasy. "Chudość i młodość" [FOTO]

Małgorzata Kożuchowska pokazała mamę 

Była gwiazda "M jak miłość" rzadko publikuje zdjęcia bliskich w mediach społecznościowych. Unika pokazywania męża Bartłomieja Wróblewskiego oraz nie ujawnia wizerunku swojego 7-letniego synka Jasia. Fani obserwujący aktorkę na Instagramie mieli za to okazję parokrotnie zobaczyć jej mamę. Małgorzata Kożuchowska opublikowała kiedyś zdjęcie młodej pani Jadwigi i wywołała powszechny zachwyt. Okazało się, że aktorka jest niemal wierną kopią swojej rodzicielki i nawet gustuje w podobnych fryzurach.

Dzień przed 50. tymi urodzinami Małgorzata Kożuchowska zamieściła nowe zdjęcie z mamą. Internautki dostrzegły zadziwiające podobieństwo pani Jadwigi, ale nie tyle do córki, ile do inne znanej aktorki. 

Pani mama jest podobna do pani Magdaleny Cieleckiej - zgodnie stwierdziły fanki. 

Ponadto podkreślano, że obie panie Kożuchowskie prezentują się fantastycznie i kompletnie nie wyglądają na swój wiek. Faktycznie, trudno się z tym nie zgodzić. Wy też uważacie, że mama Małgorzaty Kożuchowskiej ma coś z Magdaleny Cieleckiej?