Zamknij

Małgorzata Kożuchowska pokazała rodziców. "Wciąż w formie, wciąż razem"

14.10.2021 12:55
Małgorzata  Kożuchowska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Małgorzata Kożuchowska ma świetny kontakt ze swoimi rodzicami. Gwiazda tym razem zdradziła swoim fanom, jak wyglądają jej rodziciele. W opisie do zdjęcia podkreśliła, że mama i tato wciąż są w świetnej formie i z powodzeniem realizują swoje pasje.

Małgorzata Kożuchowska nie ukrywa, że rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu. Gwiazda co jakiś czas przemyca rodzinne ujęcia na Instagrama. Tym razem zaprezentowała swoim wielbicielom mamę i tatę. Aktorka pokazała słoneczne selfie, które zachwyciło jej followersów.

Małgorzata Kożuchowska pokazała rodziców. "Wciąż w formie, wciąż razem"

"Mama i tata. Rodzice. Dziadkowie. Teściowie. Wciąż w formie, wciąż razem, aktywni, pomocni, realizują swoje pasje! Dużo dużo zdrowia kochani! - zachwycała się Kożuchowska.

Pod postem aktorka zebrała mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów.

Prywatnie Małgorzata Kożuchowska jest mamą 7-letniego synka Jasia, który jest owocem miłości małżeństwa z Bartłomiejem Wróblewskim. Aktorka została mamą po 40. roku życia, a droga do macierzyństwa w jej przypadku była bardzo długa.

"Pierwszy pozytywny wynik testu wysłałam mojej Pani doktor, a ona poprosiła, żebym to badanie powtórzyła za 48 godzin, bo dopiero wtedy będzie można mieć pewność. Później powiedziała mi, że z medycznego punktu widzenia na zajście w ciążę miałam… 2% szans (…) Moja ciąża była trudna… Trzeba było na nią chuchać i dmuchać" - mówiła Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z "Baby by Ann". Na szczęście wszystko się udało, a synek Jasio jest oczkiem w głowie rodziców.