Zamknij

Nauka zdalna w domu Małgorzaty Kożuchowskiej. Pokazała syna podczas zdalnego WF-u w luksusowym gabinecie

24.11.2021 10:18
Małgorzata Kożuchowska
fot. Instagram.Małgorzata Kożuchowska/screen

Małgorzata Kożuchowska jest mamą 7-letniego syna Henryka. Tak jak i inni rodzice, aktorka musi radzić sobie ze zdalnym nauczaniem. Gwiazda pokazała, jak nauczanie to wygląda w jej domu.

Małgorzata Kożuchowska jest znaną aktorką serialową, filmową i teatralną, dla której przełomem w karierze była rola Hanki w serialu "M jak miłość". Paradoksalnie, pożegnanie z rolą żony Marka Mostowiaka, które dokonało się w kartonach, otworzyło jej drogę do dalszej kariery i bardziej zróżnicowanych propozycji zawodowych. A na te aktorka nie może teraz narzekać.

Zobacz także: Konrad Skolimowski wyśmiany za obnoszenie się z wiarą? "A gdzie ślub?". Jest odpowiedź

Małgorzata Kożuchowska pokazała naukę zdalną syna

Swoje obowiązku zawodowe Kożuchowska łączy z rolą mamy 7-letniego Henryka. Teraz, kiedy w okresie pandemii wszystkim rodzicom sen z powiek spędza nauka zdalna, aktorka pokazała, jak radzi sobie z tą sytuacją w swoim domu. Okazuje się, że chłopiec nawet lekcje WF-u traktuje z wielkim zaangażowaniem. Podczas gdy wielu rodziców twierdzi, że podczas nauki zdalnej lekcje wychowania fizycznego są niemal fikcją, Kożuchowska pokazuje, że jednak się da.

Jak widać, jej syn może uczestniczyć w zdalnych lekcjach w luksusowym przestronnym gabinecie z dużym biurkiem, w którym nie zabrakło nawet pianina.

Ciekawe, co na to inni rodzice.

syn Kożuchowskiej
fot.