Zamknij

Małgorzata Kożuchowska pokazała wspólne zdjęcie z synem. Ale wyrósł [FOTO]

12.07.2021 13:40
Małgorzata Kożuchowska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Małgorzata Kożuchowska siedem lat temu została mamą wyczekanego synka - Jasia. Chłopiec jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Aktorka, choć chętnie pokazuje pociechę w mediach społecznościowych, robi to w taki sposób, aby nie było widać jego twarzy. Fani dostrzegli jednak, jak bardzo wyrósł.

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski siedem lat temu doczekali się wyczekanego chłopca - Jasia. Od tamtego momentu życie aktorki diametralnie się zmieniło, o czym zresztą chętnie opowiadała w wywiadach. Gwiazda co jakiś czas publikuje zdjęcia synka w mediach społecznościowych, a robi to w taki sposób, aby nie było widać jego twarzy. Na najnowszym zdjęciu fani mogli dostrzec, jak bardzo synek aktorki i dziennikarza wyrósł.

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska wspomina studenckie czasy z Kuleszą. "Imprezy dla kilkudziesięciu osób"

Małgorzata Kożuchowska pokazała wspólne zdjęcie z synem. Ale wyrósł [FOTO]

Rodzinna fotografia ujęła fanów Kożuchowskiej. "Zdjęcie cudo" - skomentowała Joanna Przetakiewicz, "o jaki przytulaczek fajny", "piękne zdjęcie", "jak pięknie", "nie ma jak u mamy" - komentowali zachwyceni internauci.

Małgorzata Kożuchowska w momencie, gdy została mamą, miała 43 lata. Droga do macierzyństwa nie była jednak w jej przypadku prosta.

"Pierwszy pozytywny wynik testu wysłałam mojej Pani doktor, a ona poprosiła, żebym to badanie powtórzyła za 48 godzin, bo dopiero wtedy będzie można mieć pewność. Później powiedziała mi, że z medycznego punktu widzenia na zajście w ciążę miałam… 2% szans (…) Moja ciąża była trudna… Trzeba było na nią chuchać i dmuchać" - mówiła aktorka w rozmowie z "Baby By Ann".

Sama ciąża była bardzo trudna. Kożuchowska wspomina, że przez pierwsze trzy miesiąca musiała leżeć. W czasie oczekiwania na dziecko aktorce przybyło też sporo kilogramów.

"W ciąży dużo przytyłam. Brałam też leki, co dodatkowo utrudniało mi powrót do starej wagi. Ostatecznie dopiero po roku byłam w stanie wrócić do swoich ubrań sprzed ciąży" - tłumaczyła.