Zamknij

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie sprzed lat z kolegami z branży. Jak wtedy wyglądali? [FOTO]

28.08.2020 12:24
Małgorzata Kożuchowska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Małgorzata Kożuchowska chętnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia sprzed lat, gdy dopiero zaczynała przygodę z aktorstwem. Tym razem gwiazda pokazała archiwalną fotografię z kolegami z branży: Pawłem Delągiem i Bartłomiejem Topą. Jak wtedy wyglądali?

Małgorzata Kożuchowska udostępniła na swoim Instagramie archiwalne zdjęcie z kolegami z branży: Pawłem Delągiem i Bartłomiejem Topą. Gwiazda postanowiła zażartować ze swojej stylizacji, a dokładniej z czerwonych rajstop.

"Poznajecie tę stylową „trójeczkę”? To były wspaniałe czasy modowego „freestajlu” początku wieku. Tęsknicie? Czerwona rajstopa wymiata, nieprawdaż" - napisała Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska pokazała archiwalne zdjęcie z kolegami z branży: Bartłomiejem Topą i Pawłem Delągiem

Trzeba przyznać, że stylizacje całej trójki wywołują uśmiech na ustach i zarówno Małgorzata Kożuchowska, jak i Paweł Deląg oraz Bartłomiej Topa wyglądają dziś dużo korzystniej. Fani stwierdzili jednak, że mimo mało gustownej stylizacji, aktorka jak na tamte czasy prezentowała się wręcz zjawiskowo.

"Mimo dziwnej w tamtych czasach mody, wyglądała Pani i tak zjawiskowo, nieważne, w co była Pani ubrana, zawsze było niesamowicie", "Za 15-20 lat będziemy się tak samo śmieszkować z obecnych trendów", "czerwona rajstopa i dżinsy pana Bartłomieja, klasyk", "czadowo" - pisali fani.

Niewykluczone, że zdjęcie pochodzi z premiery filmu "Zróbmy sobie wnuka" z 2003 roku, w którym Małgorzata Kożuchowska zagrała razem z m.in. Bartłomiejem Topą i Pawłem Delągiem.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl