Zamknij

Małgorzata Kożuchowska w szokującej fryzurze. Tak świętowała wielki sukces [FOTO]

Maciej Friedrich
07.04.2020 11:57
Małgorzata Kożuchowska w szokującej fryzurze. Tak świętowała wielki sukces [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Kożuchowska podziękowała fanom, których liczba na Instagramie przekroczyła milion. Z tej okazji aktorka pokazała zdjęcie w wyjątkowo fantazyjnej fryzurze. W tym kolorze włosów wielbiciele jeszcze jej nie widzieli.

Małgorzata Kożuchowska znajduje się w czołówce najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Popularność przyniosła jej rola w "Kilerze", jednak widzowie przez lata najmocniej kojarzyli ją jako Hankę Mostowiak z "M jak Miłość",  w którym występowała przez 11 lat. W ostatnich latach mogliśmy oglądać ją w niezwykle popularnej "Rodzince.pl", Małgorzata próbowała jednak sił także w cięższych produkcjach. W 2020 roku zobaczyć mamy ją w "Bad Boyu" Patryka Vegi, a od 2019 gra w kryminalnym "Motywie".

Kożuchowska jest także niezwykle popularna w mediach społecznościowych. W związku z pandemią koronawirusa mocno zaangażowała się w akcję "zostań w domu" i stara się zapewnić fanom rozrywkę.

Dramat Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka pożegnała kogoś ważnego [FOTO]

Małgorzata Kożuchowska z milionem fanów na Instagramie

O sympatii, jaką fani darzą Małgorzatę, świadczy fakt, że pobiła swoisty rekord Instagrama. Aktorka dołączyła do grona gwiazd, które na Instagramie obserwuje ponad milion użytkowników. Takim wynikiem mogą pochwalić się między innymi Julia Wieniawa czy Anna Lewandowska. Z tej okazji Małgosia zdecydowała się podziękować wiernym obserwatorom. Opublikowała zdjęcie, na którym uśmiechnięta pozuje w zielonej peruce. W takiej stylizacji fani chyba jej nie widzieli.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

- "Strasna zaba”. Kolejny poniedziałek w domowej kwarantannie! Nawet jeśli nie jest Ci do śmiechu, spójrz na to zdjęcie i uśmiechnij się! - czytamy.

Fani nie kryli zachwytu nad zabawną stylizacją Małgorzaty. Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

- Uroczo Pani wygląda w tej peruce.

- Pani Małgosiu jak się na Panią patrzy, to serce rośnie i to domowe przymusowe wiezienie nie takie strasne - czytamy.

A jak podoba wam się "zielona" Małgosia?

Zagłosuj

Czy Małgosi do twarzy w zielonych włosach?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF