Zamknij

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z planu z Michałem Koterskim. "Jak ona na niego patrzy"

13.08.2020 11:50
Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z planu z Michałem Koterskim. "Jak ona na niego patrzy"
fot. ---

Małgorzata Kożuchowska i Michał Koterski zagrają główne role w filmie "Gierek". Aktorka, która wcieli się w postać Stanisławy Gierek, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z planu. Trzeba przyznać, że charakteryzacje robią wrażenie.

Małgorzata Kożuchowska pokazała romantyczne zdjęcie z Michałem Koterskim z planu "Gierka"

Małgorzata Kożuchowska przygotowuje się do roli Stanisławy Gierek w filmie "Gierek". Na ekranie partnerować jej będzie Michał Koterski, który zagra Edwarda Gierka. Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z planu filmu "Gierek". Trzeba przyznać, że aktorskie charakteryzacje robią wrażenie. Zresztą Michał Koterski przytył do roli aż 17 kilogramów.

"Jak ona na niego patrzy.....64 lata małżeństwa to musiała być miłość...Sylwester 1976 " - napisała aktorka obok zdjęcia. Fani w komentarzach podkreślają, że nie mogą doczekać się premiery filmu. "Pani Kożuchowska potrafi "wszystko" zagrać i co najważniejsze jest w tym tak doskonała","Jesteście absolutnie totalnie olśniewający, nie mogę się doczekać premiery filmu" - piszą fani. Co  ciekawe, do dyskusji włączyła się Marcela Leszczak, obecna partnerka Michała Koterskiego.

Gierek: Na kiedy zaplanowana jest premiera filmu?

"Wyjątkowe spojrzenia wasze. Małgosiu, wyglądasz pięknie" - napisała ukochana Koterskiego. Warto podkreślić, że film "Gierek" będzie mieć swoją premierę na jesieni 2021 roku.

"Akcja filmu obejmie lata od 1970 do 1982, czyli okres, kiedy Edward Gierek był pierwszym sekretarzem KC PZPR, a potem został od władzy odsunięty. Był przez rok internowany, otarł się o śmierć. Ważna ma być też warstwa czysto obyczajowa. Gierkowska dekada to był przecież okres, gdy w Polsce zrobiło się trochę bardziej kolorowo – ubrania, fryzury, samochody, wszystko staramy się wiarygodnie oddać "– mówił o filmie producent Janusz Iwanowski w rozmowie z Onetem.

W filmie oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej i Michała Koterskiego zobaczymy również m.in. Rafała Zawieruchę, Cezarego Żaka, Jana Frycza czy Ewę Ziętek.

RadioZet.pl