Zamknij

Dramat Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka pożegnała kogoś ważnego [FOTO]

Maciej Friedrich
23.03.2020 10:02
Dramat Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka pożegnała kogoś ważnego [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Kożuchowska opublikowała w sieci zdjęcie ze swojego ślubu. Fotografii towarzyszył jednak wpis pełen smutku. Aktorka poinformowała, że zmarła bardzo ważna dla niej osoba.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która doskonale zapadła widzom w pamięć między innymi rolą Hanki Mostowiak w "M jak Miłość". W ostatnich latach ogromną popularność przyniosła jej kreacja w serialu "Rodzinka.pl". Od 2019 roku możemy oglądać ją w kryminalnym "Motywie".

 Małgorzata Kożuchowska w wulgarnej scenie. Patryk Vega promuje "Bad Boy"

Prywatnie Kożuchowska od 12 lat żyje w szczęśliwym związku małżeńskim. W 2008 roku aktorka wzięła ślub z ukochanym, dziennikarzem Bartłomiejem Wróblewskim. Polska gwiazda stara się strzec prywatności swoich bliskich i nie przyzwyczaiła fanów do nadmiernego chwalenia się zdjęciami rodzinnymi. Dlatego dla wielu osób było zaskoczeniem, gdy na profilu Małgorzaty na Instagramie pojawiło się zdjęcie ze ślubu gwiazdy. Niestety, okazja do jego opublikowania okazała się smutna.

Małgorzata Kożuchowska rozbiła się w centrum Warszawy. Są zdjęcia z wypadku [FOTO]

Małgorzata Kożuchowska pożegnała ważną osobę. Pokazała zdjęcie ze ślubu

Małgorzata Kożuchowska w emocjonalnym wpisie pożegnała księdza, który 12 lat temu udzielał jej ślubu. Aktorka była bardzo blisko związana ze zmarłym, podkreślała, jak wiele nauczyła się z jego kazań.

- Wspaniały Kapłan, piękny człowiek, świadek Pana Boga. Często mawiał: jeśli masz jakiś problem, coś cię dręczy, doszedłeś do jakiejś granicy w swoim życiu, masz tylko jedno wyjście: jest taki Gość, ten Gość nazywa się Jezus Chrystus (...) 11 lat temu ks. Piotr Pawlukiewicz udzielił nam sakramentu ślubu. Do dziś mam w uszach Jego wspaniałą homilię o tkanym wspólnie przez całe życie, kobiercu. Drogi, kochany Księże Piotrze, dziękuję Ci za wszystkie piękne słowa, za „Katechizm Poręczny”, za Msze Św. o 15 w Św. Annie i za radiowe w Św. Krzyżu (...) Taki właśnie byłeś. Z Panem Bogiem kochany Księże Piotrze, do zobaczenia - napisała Kożuchowska.

Pod postem aktorki pojawiły się liczne komentarze osób, które także wspominały ks. Piotra Pawlukiewicza.

- Pani Małgosiu, piękne, wzruszające słowa! I wspomnienia. Ksiądz Piotr był niezwykłym człowiekiem i charyzmatycznym księdzem! Na zawsze pozostaną w mojej pamięci Jego kazania - napisała jedna z internautek.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Motyw"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF