Zamknij

Małgorzata Kożuchowska przedłużyła włosy? „Hanka Mostowiak żyje”

Redakcja
26.11.2018 11:38
Małgorzata Kożuchowska
fot. Instagram

Małgorzata Kożuchowska znów zaskoczyła internautów. Pokazała zdjęcie z długimi włosami. Skusiła się na przedłużenie? Teraz wygląda o 20 lat młodziej. „Hanka Mostowiak żyje” – komentują fani. To jednak zmiana, która zapowiada całkiem inny projekt aktorski.

Kilka miesięcy temu Małgorzata Kożuchowska zaszokowała zmianą wyglądu. Z krótkowłosej blondynki stała się szatynką z wygolonym bokiem i asymetrycznym cięciem. Jej surowy wygląd zaskoczył wielu fanów. Szybko okazało się, że była to zmiana do roli w filmie Patryka Vegi – „Plagi Breslau”. Tymczasem właśnie gwiazda pokazała zdjęcie, na którym ma długie blond włosy. Internauci znów są zaskoczeni. Zdaniem jednych aktorka lepiej wygląda z długimi włosami, zdaniem innych – powinna zostać przy dobrze znanej krótkiej fryzurce.

Zobacz także

Małgorzata Kożuchowska: metamorfoza do roli w filmie „Proceder”

Małgorzata Kożuchowska nie informuje za szczegółami, co to za zmiana. Fani twierdzą, że wygląda dużo młodziej. Zdaniem niektórych wygląda jak... Hanka Mostowiak. „Hanka Mostowiak żyje” – napisał jeden z internautów.

Niestety, nie jest tajemnicą, że w tej roli Kożuchowska już na ekranach się nie pojawi. Co więc oznacza ta zmiana? Kilka hashtagów przy zdjęciu sugeruje, że to kolejny projekt filmowy aktorki.

„Dziewczyna na niedzielę #goodmorning @globalstudio.film #chada #proceder #globalstudio #actress #film #adventuretime #newproject” – napisała. Wynika z tego więc, że chodzi o film „Proceder”, czyli produkcję poświęconą zmarłemu raperowi Tomaszowi Chadzie.

RadioZET.pl/SA